Beats for Love – gruby festiwal blisko Polski

fot. Beats for Love
Eventpromo
BEATS FOR LOVE

„Ahoj! To je Ostrava!". Już na początku lipca w kraju naszych południowych sąsiadów odbędzie się kolejna edycja (pierwsza od pandemicznych zawirowań) wyjątkowego festiwalu muzyki elektronicznej – Beats for Love. Wydarzenie to cieszy się sporą popularnością wśród publiczności z województwa śląskiego. Sprawdź i Ty!

Beats for Love – największy czeski festiwal

Festiwal Beats for Love odbywa się na terenach dawnej huty na Dolni Vitkovice, która znajduje się w położonej niewiele ponad 20 km od polskiej granicy Ostrawie. To najbardziej robotnicze miasto w Republice Czeskiej, które posiada niebywały industrialny klimat i choć znajduje się ono rzut kamieniem od Polski, tak mentalnie jest to zupełnie inny świat. Nam Polakom na pewno brakuje takiego dystansu do życia jak im, zresztą poczytajcie Mariusza Szczygła albo sprawdźcie poniżej 😉

B4L

Organizatorzy festiwalu zaprosili w tym roku mnóstwo gwiazd. Na pozostałych scenach wystąpi ponad 70 zagranicznych artystów. Zagra m.in. legenda trance’u Armin van Buuren.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Armin van Buuren feat. Sharon den Adel – In And Out Of Love

Koniecznie przeczytaj: Powrót trance’u w nowym wcieleniu

Usłyszycie również austriacki duet Camo&Krooked, Andy’ego C, Sub Focusa, Black Sun Empire oraz gwiazdę post-dubstepu – Modestep. Gwiazdą festiwalu będzie radiowy hitmaker – Alan Walker, a także Timy Trumpet, Lost Frequencies, Vini Vici i wiele innych. Spodziewajcie się wyjątkowej edycji  Beats for Love – organizatorzy wspominali, że w 2019 roku w ciągu 4 dni festiwalowych Dolni Vitkovice odwiedziło aż 150 tysięcy (!!) ludzi. Wyobraźcie sobie, co będzie się działo w tym roku, po okresie pandemicznej smuty – nie martwcie się, biletów i miejsc w szerokim jak największe lotniska świata kompleksie nie zabraknie!

Beats for Love 2019 – official aftermovie

Beats for Love – bilety

Tegoroczna edycja Beats for Love odbędzie się w dniach od 1 do 4 lipca 2022. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie, możecie nabyć na stronie organizatora.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →