Beats for Love 2023 – czeski szlagier festiwalowy blisko Polski

fot. materiały prasowe
Eventpromo
beats for love

Największy festiwal w Czechach w wyjątkowej, ponad 160-letniej industrialnej hucie Witkowice z unikalnym zespołem architektury przemysłowej, obiecuje najmocniejszy line-up w historii! Sprawdź szczegóły Beats for Love 2023.

Festiwal Beats for Love odbywa się na terenach dawnej huty na Dolni Vitkovice, która znajduje się w położonej niewiele ponad 20 km od polskiej granicy Ostrawie. To najbardziej robotnicze miasto w Republice Czeskiej, które posiada niebywały industrialny klimat. Choć znajduje się ono rzut kamieniem od Polski, tak mentalnie jest to zupełnie inny świat. W składzie dużo mainstreamowych gwiazdy pokroju Tiesto i Hardwell – naszej uwadze wpadła głównie scena techno wypełniona najlepszymi na scenie.

fot. materiały prasowe

Niepowtarzalną atmosferę tego czterodniowego festiwalu tworzy nietradycyjne środowisko ostrawskiego parku przemysłowego Dolní Vítkovice. Miejsce absolutnie unikatowe w skali światowej, będące terenem w centrum Ostrawy, gdzie od 1828 do 1992 roku wydobywano węgiel.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Odwiedzający mogą spodziewać się popularnych gatunków tanecznych, takich jak House, Techno, EDM, Hardcore & Hardstyle czy Drum and Bass. Festiwal znalazł entuzjastów w Polsce nie tylko za sprawą odległości. To także bardzo konkurencyjny w kontekście ceny za karnety festiwal niedaleko naszego kraju.

Beats for Love 2022 | Official aftermovie

W tym roku na ten wielowymiarowy festiwal przyjadą najwięksi artyści z całego świata. Swoje występy zaprezentują m.in. Deadmau5, Hardwell, Tiësto, Blasterjaxx, Imanbek, James Hype, Nervo, Angerfist, Apashe Live, Cosmic Gate, Da Tweekaz, Dirtyphonics, Eats Everything, Ilan Bluestone, Luke Slater, Mark Knight, Matroda , Netsky, Offaiah, Oscar Mulero, Pan-Pot, Perc, Shouse, Sigma, Solardo, Sterac aka Steve Rachmad, Sub Focus, Tinlicker czy Wilkinson.

Podczas nadchodzącej edycji Beats for Love usłyszymy polskich reprezentantów muzyki klubowej m.in. Catz N’ Dogz, Blinders czy Cream.

Beats for Love – bilety

Tegoroczna edycja Beats for Love odbędzie się w dniach od 5 do 8 lipca 2022. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć na stronie organizatora.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →