Prawie 400 artystów na czeskim festiwalu

Wydarzenie

Oferta festiwalowa w Polsce jest w tym roku wyjątkowo bogata, ale warto też sprawdzić co dzieje się u naszych południowych sąsiadów.

Beats For Love to festiwal szeroko pojętej muzyki elektronicznej, który odbywa się w czeskiej Ostrawie na terenie przemysłowych obiektów wpisanych na listę narodowych zabytków kultury. W dniach od 4 do 7 lipca na kilku scenach wystąpi blisko 400 wykonawców, prezentujących różne gatunki muzyki elektronicznej – od hip-hopu, przez drum’n’bass i techno, po hardstyle.
Zagrają m.in. Foreign Beggars, Noisecontrollers Bas, The Sickest Squad, La Coka Nostra, CamelPhat, Curbi, Full Intention, Donny, A-Bee & Tom Vagabondo, Harvey McKay, W.H.A.T.A.M.I., Mini Da Minx, Black Sun Empire, Alex Di Stefano, DJ Driver, Siasia, Forbidden Society, Lucca & DJ Ladida, Rido, Junior Jan, DJ Roxtar, Hungry Beats, Maicus, Skyline, Driftmoon, MessenJah, Orbith, Mad Face, DJ Kaisersoze, Mejsi, Galantis, Alan Walker, Roger Sanchez, Andy C, Sub Focus, The Upbeats, Dannic i DJ Mad Dog.
Bilety na Beats For Love 2018 dostępne są w polskiej przedsprzedaży w wersji elektronicznej. 4-dniowe karnety oraz bilety campingowe i parkingowe znajdziecie na joyStore.pl/beats-for-lovePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →