Adana Twins zagra w ten weekend w Woda Beach Bar

Eventpromo
woda beach bar adana twins

Niemiecki duet Adana Twins w najbliższą sobotę odwiedzi Polskę. Benni Busse i Frico Trass zagrają w Woda Beach Bar w Katowicach. Sprawdźcie szczegóły.

Adana Twins to pochodzący z Hamburga duet tworzony przez Benniego Busse’a i Frico Trassa. Muzycy od ponad 15 lat grają razem na największych festiwalach i najlepszych klubach na świecie. Są częścią wytwórni Watergate, wydają w labelu Solomuna Dyinamic Music, a także posiadają swój coraz bardziej znany – TAU.

Duet Adana Twins w sobotę zagra w Woda Beach Bar w Katowicach

Niemiecki duet już w najbliższą sobotę, 8 sierpnia zaprezentuje się przed polską publicznością. Będzie można ich usłyszeć w Woda Beach Bar, znajdującym się w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Wydarzenie rozpocznie się o 20:00, a w line-upie znaleźli się również: Leon, Sincz oraz Cocolino. Wstęp na sobotnią imprezę jest darmowy.

adana twins woda beach bar

Woda Beach Bar – największa plaża w Katowicach

Woda Beach Bar to największa plaża w stolicy Górnego Śląska. Zajmująca 4000 m2 powierzchni miejscówka usytuowana jest w malowniczych okolicznościach przyrody – na terenie Doliny Trzech Stawów, znanej przede wszystkim z OFF Festivalu. Na terenie lokalu znajduje się taras widokowy, z którego rozciąga się piękny widok. Oprócz wydarzeń muzycznych, odbywają się tam również zajęcia jogi na świeżym powietrzu, animacje czasu dla dzieci czy pub quizy. To doskonałe miejsce na wakacyjny relaks w mieście.

woda beach bar adana twins

Przeczytaj również: Jak się robi clubbing na katowickiej plaży – wywiad z Woda Beach Bar

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.