ANDHIM przejmuje katowicki Woda Beach Bar

fot. materiały prasowe
Eventpromo
ANDHIM Woda Beach Bar

ANDHIM, utytułowany niemiecki duet już niedługo zagra w Woda Beach Bar w Katowicach. DJ-e i producenci rozruszają tamtejszą publiczność i pokażą, co to znaczy grać super house.

ANDHIM – znane niemieckie duo wkrótce zatrzęsie Katowicami

Już wkrótce katowicką publiczność czeka przeżycie prawdziwie nie z tej ziemi. Na początku sierpnia w klimatycznym Woda Beach Bar wystąpi niemiecki duet ANDHIM, słynący z bezkompromisowego podejścia do tworzenia muzyki. Simon Haehnel i Tobias Müller mają spore doświadczenie oraz ogromne artystyczne zaplecze – mnóstwo wydanej muzyki, liczne współprace, a także działalność producencką i okołomuzyczną. Działając we własnym labelu Superfriends Records, znakomicie oddają swój wypracowany i dopieszczony latami vibe robienia elektroniki na poważnie, lecz z przymrużeniem oka.

ANDHIM Woda Beach Bar

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. materiały prasowe

ANDHIM i tropy w muzyce elektronicznej

Duet wystąpi w Woda Beach Bar już 6 sierpnia, a co więcej – wstęp na ich DJ set jest wolny. Możecie sobie tylko wyobrażać, co tego piątkowego wieczoru będzie się działo w katowickiej miejscówce. Szczerze polecamy rezerwować sobie czas i pomyśleć o tym, by zjawić się odpowiednio wcześnie i nie przegapić występu ANDHIM.

Grupa twierdzi, że są przedstawicielami gatunku „super house”, co stanowi ich autorskie określenie na muzykę elektroniczną – ta, nieważne, czy melodyjna, czy głęboka, niezmiennie ma w sobie typowy dla ich brzmienia, jak to nazywają, odcisk palca.

ANDHIM Woda Beach Bar

fot. materiały prasowe

Sierpniowy weekend w Woda Beach Bar

Oczywiście nie tylko ANDHIM będzie dbać o rozrywkę i muzyczny komfort katowickiej publiczności. W Woda Beach Bar 6 sierpnia zagrają ponadto Miód, Joana oraz Sincz b2b Roger.

Przeczytaj: „Tureckie Kolanko”, czyli nowy release Pysha & Sincza w Einmusika

Nie przegapcie terminu i koniecznie zajrzyjcie na set ANDHIM. Widzimy się wkrótce – wiecie kiedy, wiecie gdzie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →