Tama z eklektycznym koktajlem dźwięków podczas najbliższego weekendu

via facebook.com/tamaklub
Eventpromo
Tama

Tama podczas drugiego marcowego weekendu zaprasza na sprawdzony schemat łączący muzykę na żywo z bookingiem czołowego reprezentanta tanecznej muzyki elektronicznej. Dwa jakościowe występy polskich muzyków i długo wyczekiwana premiera autorskiej imprezy postaci odpowiedzialnej za poznański klub. Sprawdź szczegóły nadchodzących wydarzeń.

Koncertowo-imprezowa Tama

Długi weekend w Tamie rozpoczniemy w piątek koncertem Igo, promującego jego pierwszą solową płytę. Podczas koncertu nie zabraknie także największych przebojów Bass Astral x Igo, jak również nowych jeszcze niepublikowanych utworów. W styczniu ubiegłego roku po wieloletnim graniu z zespołem Clock Machine oraz korelacji w elektronicznym duecie Bass Astral x Igo, Igor Walaszek postanowił przeżyć swój debiut raz jeszcze i zaprezentował pierwszy singiel zapowiadający jego solową ścieżkę. Helena szturmem wdarła się na listy przebojów, wielokrotnie zajmując pierwsze miejsce w czołowych polskich stacjach radiowych.

tama
fot. via facebook.com/IgorWalaszekIgo

Do pracy nad krążkiem Igor zaprosił takich producentów jak Bartosz Dziedzic, Aleksander Krzyżanowski, Magiera czy Jakub Jaworski (Gypsyandtheacidqueen). Na płycie gościnnie usłyszeć możemy również Mroza, Błażeja Króla i Natalię Szroeder. Po koncercie Igo odbędzie się premiera nowego cyklu imprez, za który odpowiedzialna jest rezydentka i właścicielka Tamy. Na JOANA SAYS REBOLLEDO usłyszymy meksykańskiego DJ-a i producenta Rebolledo, znanego z występów na Burning Man czy produkcji dla uznanej wytwórni Kompakt.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Joana wyzywa Rebolledo. Polsko-meksykańskie starcie na szczycie

Na niedzielnym lądowaniu po weekendowych harcach skonfrontujemy się z muzyką Błażeja Króla. Muzyk z płytą W KAŻDYM (polskim) DOMU jest w trakcie tournée obejmującego siedemnaście koncertów w siedemnastu różnych miastach. Występ w Tamie będzie pełnym, konceptualnym, muzyczno-wizualnym show z wykorzystaniem scenografii.

IGO – Helena

JOANA SAYS REBOLLEDO | TAMA – BILETY

Premiera autorskiego cyklu Joany? Tego nie można przegapić. Bilety na wydarzenie JOANA SAYS REBOLLEDO zdobędziemy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie dostępna jest ostatnia pula biletów w cenie 50zł. Kto pierwszy ten lepszy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →