Joana wyzywa Rebolledo. Polsko-meksykańskie starcie na szczycie

via Facebook
Eventpromo
Tama

Od dawna kiełkujący pomysł w głowie Joany w końcu zmaterializuje się 10 marca w murach poznańskiej Tamy. Jedna z najbardziej doświadczonych DJ-ek w naszym kraju i współzałożycielka flagowego, poznańskiego klubu startuje z autorską imprezą. Na pierwszy ogień meksykański czarodziej Rebolledo! Sprawdź szczegóły.

Joana z własnym cyklem imprez

Po 18 latach grania jako DJ, współorganizowania imprez oraz prowadzenia Tamy, Joana stworzyła swój własny cykl imprez o nazwie JOANA SAYS. To seria wydarzeń, za które kompleksowo będzie odpowiadać poznańska legenda tamtejszej sceny. Skoordynuje projekt od początku do końca – od wyboru artystów, przez oprawę graficzną, po światła i dźwięk. Pierwsze wydarzenie odbędzie się 10 marca, na inaugurację usłyszymy meksykańskiego DJ-a i producenta Rebolledo.

Czytaj także: „Time”, czyli utwór jak narkotyk. Pachanga Boys i ich hymn afterów

To artysta, który jest wyjątkowo bliski mojemu sercu. Wierzy w muzykę ponad granicami, zbierając materiały ze wszystkich zakątków świata i pokazując, jak można opowiedzieć historię za pomocą pozornie niezwiązanych ze sobą płyt. Jego brzmienie jest napędzane przez psychodeliczne bity i falujące syntetyczne linie basowe. Niezależnie od tego, czy mowa o jego solowej twórczości, czy jednej z licznych współprac, Rebolledo zawsze pozostaje indywidualistą w undergroundowej kulturze tanecznej.

– Joana
Rebolledo
fot. materiały prasowe

Pachanga Boys, Hippie Dance, TOPAZdeluxe, M.N. Roy i Mayan Warrior to tylko niektóre z projektów, w które Rebolledo jest zaangażowany jako „Experience Designer”. Co więcej, jest autorem nieśmiertelnego hitu Time. Dzięki swojemu egzotycznemu stylowi meksykanin często romansuje również ze światem mody, a jego utwory wykorzystały takie marki jak Chanel, Maison Martin Margiela, Versace czy Karl Lagerfeld.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rebolledo – Mayan Warrior – Burning Man 2022

Mauricio Rebolledo wróżono na początku karierę we wzornictwie przemysłowym. Niezbyt przekonany do tego pomysłu rzucił studia i zajął się muzyką, otwierając mała knajpkę w której stawiał pierwsze DJ-skie kroki. Z czasem o jego umiejętnościach zrobiło się głośno – dostał więc propozycję poprowadzenia dużego klubu – La Santanera. W tym miejscu mógł kompleksowo eksplorować swoją miłość do muzyki, prezentując własną twórczość jak i zapraszając bliskich jemu sercu artystów.

Pachanga Boys – Time

To właśnie dzięki niemu do Meksyku zawitała cała familia z Kompkatu – Michael Mayer, Tobias Thomas, Superpitcher i Matias Aguyao. W tym miejscu rozpoczęła się wybitna, międzynarodowa kariera Rebolledo, który zdążył zagrać na każdym zakątku świata. Poznań jego kolejnym przystankiem – tego nie można przegapić!

JOANA SAYS REBOLLEDO | TAMA – BILETY

Premiera autorskiego cyklu Joany? Tego nie można przegapić. Bilety na wydarzenie JOANA SAYS REBOLLEDO zdobędziemy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie dostępna jest druga pula biletów w cenie 40zł. Polecamy nie zwlekać!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →