Znamy program tegorocznej edycji Festiwalu Patchlab

Eventpromo

Festiwal Sztuki Cyfrowej Patchlab to coroczne wydarzenie poświęcone sztuce, która powstaje w oparciu o najnowsze technologie i nowe media. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-27 października w Krakowie.

Festiwal Patchlab

Motyw przewodni Festiwalu Patchlab 2019 to REALITIES. Uczestnicy zajrzą do równoległych światów cyfrowych, zanurzając się w VR i AR, w immersyjnych widowiskach audiowizualnych i świetnych imprezach klubowych.

Patchlab 2019

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Patchlab 2019 – program

W programie tegorocznej edycji znalazły się performansy audiowizualne w postaci immersyjnych projektów 360°. Wystąpią: Thomas Köner (DE), Franck Vigroux (FR), Nicholas Carn (UK), Robert B. Lisek (PL), L’AGE D’OR (FR), Stefanie Egedy (BR) i Daan Kars (NL).

Natomiast w sobotę 26 października w klubie Szpitalna 1 o muzyczne wrażenia zadbają: Zenker Brothers, założyciele Ilian Tape, jednej z najważniejszych wytwórni techno. Towarzyszyć im będą czołowi twórcy krakowskiej sceny klubowej: Olivia, Charlie, Anatomy of Mashup, Discomule oraz Daniel Drumz. Wystąpią też m.in. DJ Zenshin, a także Krakowitz – duet nominowany do nagrody Munoludy 2018 w kategorii Odkrycie Roku.

Oprócz tego, na uczestników festiwalu czekają też warsztaty, spotkania, kino, a także takie atrakcje jak zwiedzanie skażonego terenu Czarnobyla dzięki Chernobyl VR Project lub pierwszy na świecie interaktywny film zaprojektowany na Instagram autorstwa The Kissinger Twins. Będzie można także stworzyć swojego awatara.

Więcej informacji znajdziecie na stronie patchlab.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →