Zmarł DJ 30Ton. Miał 40 lat

https://www.facebook.com/dj30ton/
News
DJ 30 ton

Po walce z chorobą odszedł Michał Chrzanowski, znany jako DJ 30Ton, powszechnie ceniona i lubiana postać na rodzimej scenie klubowej. W kwietniu tego roku skończyłby 41 lat.

Michał Chrzanowski miał za sobą blisko 25 lat doświadczenia za deckami. Przygodę z didżejką zaczynał już jako nastolatek, w połowie lat 90. Jak wielokrotnie podkreślał, najbliższe były mu brzmienia z okolic muzyki house, którym był wierny przez całą karierę. Jednak Chrzanowski nigdy nie zamykał się gatunkowo – jako DJ 30Ton znakomicie odnajdował się również w takich stylistykach jak progressive, tech, deep czy elektro. Nie stronił także od wycieczek w kierunku drum’n’bassu czy breaków.

DJ 30Ton. Lata doświadczeń i otwarta głowa

Chrzanowski był założycielem kolektywu Hot&Wet DJ’s oraz członkiem kultowego warszawskiego składu Me Ne Le. Był rezydentem stołecznego klubu Mekka oraz poznańskiego HAHu. W przeszłości zaliczył występy w legendarnych i nieistniejących już miejscach, takich jak Le Madame, Klatka czy Piekarnia. Wśród swoich najważniejszych sukcesów, Chrzanowski wymieniał współdzielenie sceny z tuzami światowej elektroniki, takimi jak Moguai czy Pete Tong.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Choć w ostatnich latach grywał w całym kraju, to najmocniej związał się z Poznaniem. Prócz HAHu, którego był rezydentem, można było go usłyszeć m.in. w Schronie, KontenerArt czy House Szkolna.

DJ 30Ton. Ceniony DJ, wspaniały człowiek

Kapitalny warsztat techniczny, budowane latami doświadczenie, a jednocześnie otwarta głowa i nieustannie poszerzające się spektrum inspiracji – 30Ton należał do postaci cenionych zarówno za podstawy didżejskiego rzemiosła, jak i za pełny entuzjazmu sposób bycia i zaangażowane podejście do swojego zawodu. Będzie nam ogromnie brakować pozytywnej energii, jaką roztaczał zza didżejki, jak i wokół siebie, jako serdeczny i empatyczny człowiek.

Wszystkim dotkniętym odejściem Michała przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia. Polska scena klubowa straciła utalentowanego i cenionego DJa oraz wspaniałego, ciepłego człowieka.

Z twórczością Michała możecie zapoznać się na jego profilu w serwisie Mixcloud.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →