KontenerART

KontenerART

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
Nad Wartą
Email:
Adres www:
http://www.kontenerart.pl/

Opis klubu KontenerART

KontenerART 2012 | Mobilne centrum kultury i sztuki

1 maja rusza ponownie KontenerART – mobilne centrum kultury i sztuki w Poznaniu i plaża w centrum miasta. Przez ostatnie dwa sezony działalności zdobył sobie zasłużoną sławę najciekawszego artystycznie miejsca w Poznaniu, także ze względu na nietypową architekturę i lokalizację, ale przede wszystkim – na program artystyczny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Serdecznie zapraszam na imprezę otwarcia 1 maja, załączam także nasze logo i harmonogram imprez na najbliższy miesiąc, czyli na maj. Jak widać (i jak zwykle 😉 elektroniki na plaży nie zabraknie!

Na  4 najbliższe miesiące stworzymy w centrum miasta miejsce do pracy twórczej, miejsce spotkań i miejsce relaksu. I – co ważne – nie ma podziału na wiek, płeć czy status materialny i społeczny. Na opuszczonym i zdegradowanym terenie nad rzeką Wartą stworzymy miejsce pełne życia i swobody tak ważnej dla twórczego myślenia. Zależy nam, aby KontenerART budował nową jakość społecznej edukacji kulturalnej opartej na bezpośrednim kontakcie między ludźmi, wspólnej zabawie i pracy w przyjemnym  otoczeniu.
Tymczasowa przestrzeń zbudowana z kontenerów będzie otwarta na spontaniczną inicjatywę mieszkańców miasta. Przygotowaliśmy wraz z partnerami program, który będzie składał się z wielu wydarzeń muzycznych, wizualnych oraz z serii warsztatów artystycznych i integracyjnych prowadzonych przez animatorów i artystów. Tworzymy też miejsce kawiarniane wierząc, że to właśnie w kawiarniach rodzą się  nowe idee, nowe myśli filozoficzne i tworzą  wspólnoty.
Tradycyjnie nie zabraknie plaży, gdzie będzie można zanurzyć stopy w ciepłym piasku.

Projekt KontenerART dofinansowany jest z budżetu miasta Poznania, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wszystkie imprezy są bezpłatne!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →