Zero na koncie i kasetowa kompilacja. Radio Kapitał startuje ze zrzutką na trudne czasy

Fot. Radio Kapitał
News
Radio Kapitał

Radio Kapitał rozpoczyna 40-dniowy projekt Włącz Swój Kapitał!. Kompilacja złożona z 35 niepublikowanych nigdy wcześniej i przygotowanych specjalnie na tę okazje utworów, jest częścią zrzutki na ratowanie Radia i zespołu redakcyjnego.

Czasy jakie są każdy widzi. Wydawać by się mogło, że najgorsze za nami, że może być już tylko lepiej. Wiązać koniec z końcem jakoś trzeba, tylko jak to robić, gdy na koncie okrągłe zero. Dla wielu przedstawicieli rodzimej branży światełkiem w tunelu są najbliższe miesiące. Móc ponownie zasmakować zawiniętego do tej pory w papierek loda, daje nadzieję na chwilowe zapomnienie o pandemicznej rzeczywistości. W gąszczu projektów budzących się z zimowo-wiosennego letargu nie wszystkim jest jednak do śmiechu. Stąd krok, którego jeszcze parę miesięcy temu nie mieli w planach stawiać. Tak powstał Włącz Swój Kapitał!, inicjatywa w postaci zrzutki stołecznego Radia Kapitał, której podstawowym celem jest utrzymanie radia i jego dalszy rozwój:

W Kapitale, całkiem jak na składance, spotykają się kreatywne prądy płynące z przeróżnych kierunków. Razem tworząc dźwiękową ucztę, w której każda/y znajdzie coś dla siebie. Praca przy tym wydawnictwie była dla nas doskonałym przypomnieniem, jak różnorodne i twórcze osobowości składają się na radiową społeczność, która teraz zwraca się z prośbą o Wasze wsparcie. Aby dalej mogła tworzyć audycje, a samo Radio Kapitał mogło nieprzerwanie się rozwijać.

Włącz Swój Kapitał! by Radio Kapitał

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Radio Kapitał. Masz wybór i możesz pomóc!

Kasetowa kompilacja nagrana wyłącznie przez autorki i autorów audycji Radia Kapitał to nie jedyna nagroda, jaką twórcy oferują w zamian za wsparcie projektu. Włącz Swój Kapitał! zawiera otrzymane od osób i instytucji, dla których wartości Radia Kapitał są bliskie, wyjątkowe nagrody w postaci płyt, ubrań czy biletów na wydarzenia kulturalne.

Ogromne podziękowania dla wszystkich autorek i autorów kapitałowych audycji za szybki odzew i solidarność w całej akcji, autorów i autorek specjalnych grafik okładek oraz dla Roberta Skrzyńskiego za gigantyczna pracę przy masteringu kompilacji.

– brzmią podziękowania twórców projektu

Kompilacja, oprócz wersji cyfrowej, dostępna jest również w limitowanej edycji w dwóch formatach: pojedynczych kaset oraz specjalnego dwukasetowego wydania, do których dołączony będzie zestaw wymiennych okładek z grafikami autorstwa m.in. Bartosza Zaskórskiego, Wojciecha Kucharczyka, Zofii Hyjek, Janka Kozy, Mikołaja Tkacza, Gosi Słomskiej, Darka Pietraszewskiego czy Hekla Studio. Za główny projekt okładki odpowiada graficzka Radia Kapitał – Zofia Kofta.

Radio Kapitał, Włącz Swój Kapitał!

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →