Zero na koncie i kasetowa kompilacja. Radio Kapitał startuje ze zrzutką na trudne czasy

Fot. Radio Kapitał
News
Radio Kapitał

Radio Kapitał rozpoczyna 40-dniowy projekt Włącz Swój Kapitał!. Kompilacja złożona z 35 niepublikowanych nigdy wcześniej i przygotowanych specjalnie na tę okazje utworów, jest częścią zrzutki na ratowanie Radia i zespołu redakcyjnego.

Czasy jakie są każdy widzi. Wydawać by się mogło, że najgorsze za nami, że może być już tylko lepiej. Wiązać koniec z końcem jakoś trzeba, tylko jak to robić, gdy na koncie okrągłe zero. Dla wielu przedstawicieli rodzimej branży światełkiem w tunelu są najbliższe miesiące. Móc ponownie zasmakować zawiniętego do tej pory w papierek loda, daje nadzieję na chwilowe zapomnienie o pandemicznej rzeczywistości. W gąszczu projektów budzących się z zimowo-wiosennego letargu nie wszystkim jest jednak do śmiechu. Stąd krok, którego jeszcze parę miesięcy temu nie mieli w planach stawiać. Tak powstał Włącz Swój Kapitał!, inicjatywa w postaci zrzutki stołecznego Radia Kapitał, której podstawowym celem jest utrzymanie radia i jego dalszy rozwój:

W Kapitale, całkiem jak na składance, spotykają się kreatywne prądy płynące z przeróżnych kierunków. Razem tworząc dźwiękową ucztę, w której każda/y znajdzie coś dla siebie. Praca przy tym wydawnictwie była dla nas doskonałym przypomnieniem, jak różnorodne i twórcze osobowości składają się na radiową społeczność, która teraz zwraca się z prośbą o Wasze wsparcie. Aby dalej mogła tworzyć audycje, a samo Radio Kapitał mogło nieprzerwanie się rozwijać.

Włącz Swój Kapitał! by Radio Kapitał

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Radio Kapitał. Masz wybór i możesz pomóc!

Kasetowa kompilacja nagrana wyłącznie przez autorki i autorów audycji Radia Kapitał to nie jedyna nagroda, jaką twórcy oferują w zamian za wsparcie projektu. Włącz Swój Kapitał! zawiera otrzymane od osób i instytucji, dla których wartości Radia Kapitał są bliskie, wyjątkowe nagrody w postaci płyt, ubrań czy biletów na wydarzenia kulturalne.

Ogromne podziękowania dla wszystkich autorek i autorów kapitałowych audycji za szybki odzew i solidarność w całej akcji, autorów i autorek specjalnych grafik okładek oraz dla Roberta Skrzyńskiego za gigantyczna pracę przy masteringu kompilacji.

– brzmią podziękowania twórców projektu

Kompilacja, oprócz wersji cyfrowej, dostępna jest również w limitowanej edycji w dwóch formatach: pojedynczych kaset oraz specjalnego dwukasetowego wydania, do których dołączony będzie zestaw wymiennych okładek z grafikami autorstwa m.in. Bartosza Zaskórskiego, Wojciecha Kucharczyka, Zofii Hyjek, Janka Kozy, Mikołaja Tkacza, Gosi Słomskiej, Darka Pietraszewskiego czy Hekla Studio. Za główny projekt okładki odpowiada graficzka Radia Kapitał – Zofia Kofta.

Radio Kapitał, Włącz Swój Kapitał!

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również