Odpoczynek od upałów nie w Tamie. Występ Nur Jaber gwarantem temperatury wrzenia

Fot. The Beholder
Eventpromo
Nur Jaber, Tama, Sournois, Lola Haze, mROGL

Letnia odsłona Tamy już puka do naszych drzwi. Co prawda tryb imprezowy poznańskiego klubu miał nieco zwolnić, ale wiecie, jak jest. Konkretna dawka techno sama się nie zaserwuje. Trzeba jej w tym pomóc. Stąd sobotnia wizyta gościni specjalnej – Nur Jaber.

Nur Jaber zwiastunem zmian

W zależności od regionu prognozy pogody są skrajnie różne (pozdrowienia dla Open’erowiczów). Wszyscy chyba się zgodzimy, że nie tylko ostatnie dni były upalne, ale i tygodnie. Zwłaszcza w okolicach Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, gdzie znajdująca się w budynku Tama, rozgrzewa do czerwoności swoich gości, podkręcając temperaturę w środku nierzadko do temperatury wrzenia.

Nur Jaber | HÖR – Mar 19 / 2022

Mając zapisaną w kalendarzu Nur Jaber, poznaniacy powinni być przygotowani na dodatkowy, wzmożony upał i zero taryfy ulgowej. Libańska artystka w trakcie sobotniej nocy będzie mogła liczyć na wsparcie w postaci Sournois, laureatki trzeciego miejsca w kategorii Odkrycie Roku 2021 plebiscytu Munoludy. Jak wspomniał przy okazji Selekcji z polską DJ-ką nasz redakcyjny kolega Paweł Chałupa: „Hype na Sournois is real, a kariera Adrianny Wicik rozkręca się w szalonym tempie”. Coś więcej na ten temat wie niejaki Mall Graba, stary znajomy Ady z niedawnych odwiedzin w Tamie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Abaddon Podcast 203 X Sournois

Lola Haze zaprasza

Żeby klimat imprezy był w miarę znośny, zarządzający klubem przygotowali kilka zmian względem letniej odsłony. Co niektórzy mogą czuć z ich powodu lekki niedosyt, ale cóż poradzić. Tym oto sposobem dziedziniec działający przed rokiem jako scena będzie przez najbliższe tygodnie ogródkiem-palarnią. Dla lepszych wrażeń audiowizualnych wszystkie imprezy będą odbywały się w środku, jednak ze zmienionym ustawieniem didżejki oraz aranżacją sali, by letnia Tama różniła się od jesienno-wiosennej codzienności.

Do małych korekt dojdzie także we wspomnianej kwestii audiowizualnej. Ich sprawczynią jest Lola Haze, bezdyskusyjna zwyciężczyni nagrody dla najlepszego i najlepszej VJ/VJ-ki wspomianych Munoludów. Rezydentka klubu, która na imprezach Tamy sama odpowiada za światła i wizualizacje, postanowiła w ramach wyjątku zaprosić do wspólnego występu Macieja Rogało (mROGL) – VJ-a, grafika, reprezentanta trójmiejskiego kolektywu SEZON. Dla utalentowanego artysty znad morza sobotnia wizyta w Poznaniu będzie doskonałą okazją do zademonstrowania wykoncypował swojej osoby publiczności spoza Tricity.

Lola Haze & mROGL, Tama
Lola Haze & mROGL | Fot. Artur AEN Nowicki / MARIE MAROU

Wydarzenie z Nur Jaber zaplanowane jest jako jedyne na najbliższe dwa tygodnie. Bilety dostępne będą wyłącznie na wejściu w cenie 30 złotych. Podobnie jak w miniony piątek, odpalony zostanie ogródek z muzyką płynącą z górnej sali. Pamiętajcie o nawadnianiu i piciu wody. Zwłaszcza przy nadchodzących upałach.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →