Munoludy 2021 – VJ/VJka Roku Polska 2021 – oto nominacje!

News

Sprawdź, na kogo możesz zagłosować w kategorii VJ/VJ-ka Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Tegoroczna kategoria VJ/VJka Roku Polska 2021 roku jest jedną z nowości, która wprowadziliśmy do plebiscytu Munoludy 2021. Stale rosnący poziom imprez w naszym kraju wiąże się w wielu przypadkach z odpowiednią oprawą wizualną. Osoby za nie odpowiedzialne bardzo często mają niepodważalny wpływ na całościowy odbiór wydarzeń muzycznych. Stąd przybywająca liczba specjalistów zajmujących się tą profesją, rosnący poziom prezentowanych przez nich umiejętności i rodzące się „gwiazdy” tej konkretnej dziedziny.

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii VJ/VJka Roku Polska 2021

Od teraz będziecie mogli wskazać, kto spośród polskich VJów i VJek zrobił na Was największe wrażenie. Najwyższa pora ich również docenić. Sprawdźcie nominacje w tej kategorii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VJ/VJka Roku Polska 2021

.WJU
DERUBA
EMIKO
EYE
FKS
LOLA HAZE
MARTINOVNA
MROGL
RYBSKIE
TVING STAGE DESIGN

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy 2021, VJ/VJ-KA ROKU
fot. muno.pl

Munoludy 2021. Jak głosować?

Niezmienna pozostaje mechanika głosowania. Po przejściu procesu uwierzytelniania, we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów, uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy – nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →