Munoludy 2021 – Event Roku Polska 2021 – oto nominacje!

News
munoludy 2021

Sprawdź, na jakie wydarzenie możesz zagłosować w kategorii Event Roku Polska 2021 w tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy.

Rozpoczynamy wielkie głosowanie tegorocznego plebiscytu Munoludy 2021! Obok szeregu indywidualnych kategorii, standardowo postanowiliśmy wyróżnić najlepsze muzyczne wydarzenia w Polsce! Przed nami 10 nominacji dla eventów, które odbiły się szerokim echem, zyskując przychylność osób w nich towarzyszących. Rok temu swoją statuetkę zgarnęło Wisłoujście. Kto zrobił najlepszą imprezę w tym roku? O tym przekonamy się już niebawem…

Sprawdź także: Wyniki Munoludy 20XX – Event Roku Polska 2019

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce. Czas przejść do tego, co najważniejsze, czyli do nominacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Event Roku Polska 2021

Oto nominacje w kategorii Event Roku Polska 2021.

Event Roku Polska 2021

1 URODZINY 999 Z LEBENDIG
AUDIORIVER PARK EDITION
BIG BOAT PARTY
FORT OPEN AIR 21′ #3: POŻEGNANIE
GARBICZ
III URODZINY DUELA | SYLWESTER 2021: THAM (SACRED COURT)
INSTYTUT BOILER ROOM
MAYDAY
SADZIMY TECHNO LAS
TECHNO JEST KOBIETĄ

Wszystkie nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej.

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy 2021, Event Roku Polska
fot. muno.pl

Munoludy 2021. Jak głosować?

Niezmienna pozostaje mechanika głosowania. Po przejściu procesu uwierzytelniania, we wszystkich kategoriach każdy_a głosujący_a ma możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Wybory te oznaczać będą przydzielenie określonej liczby punktów, uzależnionej od kolejności wskazanej nominacji. Tym samym pierwszy wybór oznacza przydzielenie 3 punktów, ostatni, trzeci wybór – 1 punktu. Przypominamy – nie jest konieczne wskazanie wszystkich trzech pozycji spośród nominacji. Możecie wskazać tyle, ile chcecie, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładek

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →