Tama kończy sezon wiosenny z przytupem. „Nie znikamy na długo”

Fot. Chelsy Mitchell
Eventpromo
Carl Craig, Tama

O końcu wiosny w Tamie informowaliśmy wielokrotnie. Przygotowani na niego byliśmy od dawna. Słowo się rzekło, tak więc informujemy: to koniec. Poznaniacy piątkowym występem Carla Craiga zamykają swoje bramy. Lecz spokojna głowa – nie na zawsze.

Tama. Zmiany, zmiany, zmiany

W innej formule i ze sporymi zmianami — tak w największym skrócie można opisać najbliższe ruchy poznańskiej Tamy. Przygotowywane są spore przetasowania względem aranżacji wnętrza klubu, spowodowane zmianą sezonu z wiosennego na letni. Na chwilę obecną wiemy, że przestrzeń głównej sali będzie mniejsza, ale dużo bardziej dopasowana do letniego klimatu.

Trwają również prace nad przygotowaniem ogródka-palarni na dziedzińcu, co samo w sobie jest największą modyfikacją względem imprez summer edition 2021. Zanim jednak poznaniacy przywitają pierwszego wakacyjnego gościa w postaci Nur Jaber, która zaserwuje surowe techno w jego energetycznej i emocjonalnej odsłonie, piątkowy last dance będzie należał do jednego z pionierów elektroniki — Carla Craiga.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama żegna wiosnę Carlem Craigiem

Zafascynowany futuryzmem i nowoczesną technologią Amerykanin obecny jest na scenie od blisko 30 lat. Jego tworzona latami dyskografia stanowi kanon gatunków techno i house. Będąc kluczową postacią drugiej fali Detroit techno, która wyrosła z działalności ojców chrzestnych gatunku, Juana Atkinsa, Derricka Maya, Kevina Saundersona, raczy on odbiorców muzyką wyłamującą się z na ogół przyjętych schematów.

Nieważne, czy elegancki kapelusz, czy owinięta dookoła głowy chusta — Carl Craig to gwarancja jakości połączona z doświadczeniem. Niektórzy bywalcy Tamy mogą kojarzyć jego występ sprzed czterech lat na czwartej odsłonie WIRu. Zgodnie z tym, jak wspominają ją sami organizatorzy, wysokiej jakości powtórka z rozrywki gwarantowana. Line-up wydarzenia uzupełnią Audiorotax i Feelaz.

Carl Craig w Tamie. Bilety

Nie chcesz przegapić pięknego pożegnania wiosny w Tamie? Dobrze się składa. Tańsze bilety na wizytę Carla Craiga są dostępne w sprzedaży w cenie 40 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →