Wyrusz w ekspansywny świat dźwięków z BFTT. Obiecujący brytyjski producent zapowiada debiutancki album

Fot. DJMag
News
BFTT zapowiada solowy album

Pochodzący z Manchesteru artysta posługujący się ksywką BFTT ogłosił swoją pierwszą w karierze solową płytę studyjną Redefines, który ukaże się nakładem wytwórni TT.

BFTT – jest nowy singiel, czekamy na płytę

Album, który światło dzienne ujrzy już niedługo, bo 5 maja, promuje singiel zatytułowany Rezalemass. BFTT opisuje swój nowy utwór jako „kulminację dźwięków pochodzących od różnych ludzi i z różnych miejsc, ułożonych w konkretnym logicznym porządku i próbujących skłonić ludzi do tańca”. Nagrania, które jest już dostępne w sieci, możecie posłuchać poniżej:

Według zapowiedzi wytwórni TT, która wyda płytę, Redefines ma być mistrzowskim, spektakularnym pokazem uzależniającej muzyki klubowej z Wielkiej Brytanii. Mocne, połamane bity sąsiadować tu będą z euforycznymi samplami wokalnymi różnych artystów, które będą pobudzały do energicznego tańca i szaleństwa na parkiecie. Redefines, będący wynikiem 4-letniego procesu tworzenia, jest najbardziej refleksyjnym jak dotąd dziełem artysty z Manchesteru – skrupulatnie wyrzeźbioną dźwiękową rzeźbą, która introspektywnie czerpie ze wszystkiego, co do tej pory stworzył BFTT. Przypomnijmy, ze Brytyjczyk na swoim koncie kilka EP-ek i singli.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BFTT i jego dźwiękowy pamiętnik

Brzmienie albumu czerpie ze wszystkiego, co BFTT wyprodukował w trakcie swoich dźwiękowych poszukiwań. Artysta zgromadził na swoim debiucie różnorodne dźwięki, przestrzenie i rytmy, tworząc płytę, która przybrała formę niemal dźwiękowego, cyfrowego pamiętnika.

Na Rezalemass chciałem przedstawić jak najszersze spektrum różnobarwnych emocji. Te wszystkie dźwięki, które na nim usłyszycie, zbierałem z filmów z YouTube i nagrań z telefonu.

– możemy przeczytać w informacji prasowej na temat wydawnictwa

Redefines można już teraz zamówić w przedsprzedaży pod tym linkiem. Zamówienia będą realizowane po 5 maja.

BFTT
Fot. DJMag

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →