Wudec z nowym, mistycznym materiałem – KONKURS

Konkurs

Niezależny producent muzyki elektronicznej ze Śląska wydał w maju swój kolejny album pt. "Open Doors". Mamy dla Was 2 egzemplarze.

W połowie ubiegłego miesiąca ukazało się nieszablonowe wydawnictwo młodego polskiego producenta. Łukasz Poleszak aka Wudec wydał własnym sumptem swój kolejny album. Producent z Tych nie ograniczał się do jednego gatunku muzyki. Open Doors to krążek pełny „wchodnio-europejskiej” elektroniki, techno, dubu, czy eksperymentalnych brzmień. Wszystko podane w psychodelicznej i mistycznej konwencji. 

Wudec inspiruje się kontrkulturą lat 60, co słychać w jego nagraniach. Punkowy brud, przester czy garażowy nieład to celowe zabiegi artysty. Łukasz pozostaje także w offie jeśli chodzi o dystrybucję płyty. Jedyną formą sprzedaży „Open Doors” to spotkanie się twarzą w twarz z muzykiem na jednej z jego imprez – najbliższa już 4 lipca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

04.07.2015 l Obudzić Sypialnie #6: Pagan Rave l Młotkownia l Tychy

KONKURS

Mamy dla Was 2 płyty CD „Open Doors” Wudeca. Jeśli chcesz mieć jedną z nich w swojej kolekcji, polub ten artykuł (przycisk „Lubię to!” nad zdjęciem głównym) i odpowiedz na pytanie:
Kto wykonał artwork do albumu „Open Doors”?
Prawidłowe odpowiedzi przesyłacie na adres [email protected], w treści wpiszczcie też swoje imię i nazwisko, adres pocztowy oraz login na Muno.pl. Macie na to czas do 3 czerwca do godziny 15:00. Zwycięzcy otrzymają wiadomości zwrotne.

Wudec – Open Doors

Data wydania: 16.05.2015

Tracklista:
01. Burning Gates
02. I Am Your Shaman
03. Open Doors
04. Cold Touch
05. Lost Love
06. Where Future IS
07. We Are God
08. Energy River
09. Stalker
10. Medicine
11. Psilocybin

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →