Łukasz Poleszak prezentuje chłodne dźwięki lasu

Łukasz Poleszak / YouTube
Lifestyle News

Łukasz Poleszak, dawniej znany pod aliasem Wudec, ponownie wyszedł do lasu. Tym razem z nagranych dźwięków artysta od razu stworzył nowy utwór oraz wypuścił paczkę z samplami. Sprawdźcie efekty!

Jak upolować dobry dźwięk?

Niedawno informowaliśmy Was o nowym projekcie tyskiego producenta, w którym wtajemnicza nas w field recording. W drugim odcinku swojego vloga Łukasz Poleszak ponownie zabiera nas do okolicznego lasu – tym razem skupia się na poszukiwaniu konkretnych dźwięków do powstania utworu. Dzięki nowej kamerze użytej do nagrania filmiku, a także zabawnemu montażowi, materiał jest jeszcze bardziej atrakcyjny – jakość jest tak dobra, że mam wrażenie jakbym oglądał vlog BezPlanu na temat nagrywania dźwięków 😉

Łukasz Poleszak – Polowanie w lesie zimą

Efektem poszukiwań jest nowy kawałek Chłód, który możecie pobrać za darmo z soundclouda Łukasza.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Łukasz Poleszak – Chłód

Ponadto artysta udostępnił darmową paczkę sampli z nagrań, które dokonał podczas ostatniej eskapady – są to między innymi odgłosy drzew, obijanych gałęzi, śniegu, drapieżnego ptaka, kruszącego się lodu oraz strumyczka. Link dostępny w opisie filmu na YouTube.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →