Wiemy, kto zagra na marcowej imprezie Audioriver 2020

Eventpromo
Audioriver 2020 Szwedzka, Warszawa

Tylko kilka dni dzieli nas od imprezy mającej być preludium do największego święta muzyki elektronicznej w Polsce, jakim jest Audioriver 2020. Właśnie poznaliśmy wykonawców, którzy w piątek zagrają przy Szwedzkiej 2/4.

Audioriver x Szwedzka 2/4 – znamy wykonawców

Warszawskie imprezy poprzedzające najgorętszy festiwal elektroniczny w kraju stają się juz pewnego rodzaju tradycją. Rok temu zagrał Solomun, a w tym roku organizatorzy przygotowali dla nas również niemałą muzyczną gratkę.

Trikk Boiler Room DJ Set

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Headlinerami tego wieczoru będą panowie Trikk i Colyn! Ten pierwszy to wytrawny zawodnik pochodzący z Portugalii, który na swoim koncie ma wydawnictwa w takich stajniach jak należący do Dixona i Âme – Innervisons, czy Lossless. Jego przepełnione hipnotyzującymi liniami syntezatorowymi produkcje to wynik niespiesznych prac, pozbawionych zewnętrznej presji social-mediów. W takich właśnie warunkach wykuwał się unikatowy, undergroundowy styl tego producenta.

Trikk – Concreto

Colyn to reprezentant jednego z ciekawszych labeli na rynku – Afterlife. Możecie kojarzyć go chociażby z doskonałego remiksu kawałka Never Jorisa Voorna, który ukazał się kilka tygodni temu. Ten pan to prawdziwy ekspert w serwowaniu słuchaczom pięknych i melancholijnych rytmów. Jego produkcje znalazły swoje stałe miejsce w setach takich artystów jak Tale of Us czy Fideles.

Joris Voorn – Never (Colyn Remix)

Zagranicznym gościom towarzyszyć będzie trójka doskonałych polskich artystów. Dla publiczności miksować będzie Leon b2b Glasse, oraz równie uwielbiana przez nadwiślańską publikę Lulu Malina. Jedno jest pewne – parkiet będzie płonął!

Audioriver x Szwedzka 2/4 – informacje

Rozgrzewkowa impreza przed tegoroczną imprezą Aurioriver 2020 odbędzie się już w ten piątek – 6 marca w warszawskim klubie Szwedzka 2/4.  Bilety do nabycia na stronie Biletomat.pl 

 

AUDIORIVER X SZWEDZKA 2/4 SPONSORED BY GLO

Biletomat.pl
od 40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →