Dwa mini-albumy WhoMadeWho już gotowe!

Zapowiedzi

WhoMadeWho mają za sobą bardzo pracowity okres, podczas którego grupa nagrała materiał na dwie płyty. Premiera pierwszego krążka - "Knee Deep" - jeszcze w kwietniu!

WhoMadeWho to duńskie trio artystów założone przez Jeppe Kellberga – wokalistę, autora piosenek i gitarzystę wywodzącego się z awangardowej sceny jazzowej, basistę Tomasa Hoffdinga, oraz gitarzystę – Tomasa Barforda. W swojej muzycznej twórczości czerpią z psychodelii lat ’60, disco jak również elektroniki z lat ’90.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grupa ma na swoim koncie trzy albumy, wszystkie nagrane dla niemieckiej wytwórni Gomma. Z kolei najnowszy krążek WhoMadeWho – „Knee Deep”, który ukaże się 24 kwietnia, zostanie wydany nakładem legendarnego labelu Kompakt.

Jak czytamy na oficjalnym blogu WhoMadeWho„Podczas pracy nad nowym materiałem, zdaliśmy sobie sprawę, że mamy wystarczająco dużo numerów na dwie płyty. Mamy więc zamiar wydać pierwszą część już w kwietniu. Utworów jest tyle, że może to być równie dobrze mini-album co nieco większa EP’ka. Sami zadecydujcie. Druga część ukaże się pod koniec lata albo wczesną jesienią.”

Na „Knee Deep” znajdziemy 9 produkcji, które mają się różnić nieco od poprzednich muzycznych dokonań duńskiego trio. Już teraz możemy podziwiać pierwszy singiel z nowej płyty zatytułowany „Every Minute Alone”.

WhoMadeWho – Knee Deep [Kompakt]

Data wydania: 25.04.2011

Tracklista:
01. There’s An Answer
02. Every Minute Alone
03. Musketeer
04. All That I Am
05. Nothing Has Changed
06. Two Feet Off the Ground
07. Checkers
08. We’re Alive, It’s a Miracle
09. 555


WhoMadeWho „Every Minute Alone” by Kompakt

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →