Taniec na wietrze i otwarty umysł. WhoMadeWho wracają w rodzinne strony

News
WhoMadeWho

Duńskie trio WhoMadeWho opublikowało nowy singiel zatytułowany Mermaids. Utwór jest pierwszą zapowiedzią ich pełnowymiarowego albumu, który ukaże się w przyszłym roku.

WhoMadeWho i jeden z tych momentów

Trio Tomas Høffding, Tomas Barfod i Jeppe Kjellberg w ostatnich tygodniach z pewnością nie mogą narzekać na brak zajęć. Dwa miesiące temu zespół wystąpił u podnóży bram świątyń Abu Simbel w Egipcie, natomiast w zeszłym miesiącu nagrali wyjątkowy miks dla Rüfüs Du Sol i Rose Ave Radio.

Po kilku latach z wieloma fajnymi projektami i kolaboracjami, nadszedł czas na ponowne tworzenie własnych rzeczy. Jedną z dobrych rzeczy związanych z pandemią było to, że dało nam to dużo czasu na pracę w studiu. Zazwyczaj nie jest to nasz priorytet ze względu na napięty harmonogram tras koncertowych. Mermaids to pierwszy singiel z naszego nadchodzącego albumu, który ponownie wprowadza odrobinę vintage’owego, dyskotekowego brzmienia WhoMadeWho. Mamy szczerą nadzieję, że Wam się spodoba. My już uwielbiamy go grać!

WhoMadeWho powracają tym razem w rodzinne strony zachodniego wybrzeża Danii z nowym, hipnotyzującym singlem, zatytułowanym Mermaids. Nie zabrakło w związku z tym odpowiedniego komentarza:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Co jakiś czas ludzie z Kopenhagi, najbardziej wysuniętego na wschód miasta Danii, muszą zebrać swoich przyjaciół w samochód, przejechać całą drogę przez nasz malutki kraj, zaparkować samochód na piasku i biegać jak hipisi po wydmach zachodniego wybrzeża i tańczyć na wietrze, piasku i morzu. Często zbyt zimne na pływanie, ale zawsze dobre na otwarcie umysłu na siebie i Matkę Naturę. Mermaids jest o jednym z tych momentów.

WhoMadeWho – Mermainds

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →