WhoMadeWho DJ set – zaskakujące elektroniczne trio odwiedzi Poznań

Eventpromo
whomadewho w poznaniu

WhoMadeWho to koncertowy żywioł, a ich występy stanowią spektakularne muzyczne doświadczenie. 23 listopada kultowe duńskie trio powróci do Polski z występem w Poznaniu.

WhoMadeWho? Kto za tym stoi?

Pochodzący z Kopenhagi basista z falsetowym głosem Tomas Hoffding, songwriter/gitarzysta Jeppe Kjellberg, oraz perkusista i DJ Tomas Barfod już od dwóch dekad przemierzają sceny na całym świecie. Na swoim koncie mają dziesiątki koncertów podczas najważniejszych festiwali, w tym występy u boku takich gwiazd jak Daft Punk, Soulwax, Hot Chip czy LCD Soundsystem.

Muzykę duńskiego zespołu określa się mianem dance punku czy też eksperymentalnego popu, a główną wizytówką grupy są niezwykłe, bo nieprzewidywalne występy na żywo. Od ich debiutu w 2005 roku nieustannie wydają nowe albumy, którym zawsze towarzyszą znakomite teledyski.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

WhoMadeWho – Heads Above

Bardziej taneczną stronę swej działalności Duńczycy prezentują podczas didżejskich setów. Najnowszy z nich trafił na kolejny krążek z cyklu publikowanego przez berliński klub Watergate. Typowe dla WhoMadeWho popowe i rockowe wątki wpisywane w muzykę klubową na Watergate 26 powoli i bez pośpiechu budują dramaturgię całego nagrania. Posłuchajcie:

Watergate 26 – WhoMadeWho

Mimo, że WhoMadeWho stawiają znak zapytania w swojej nazwie, ich występy nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z twórcami elektroniki najwyższej klasy.

WhoMadeWho DJ set w Poznaniu – 23 listopada, klub Próżność – bilety

Grupę będziecie mogli usłyszeć na żywo już 23 listopada podczas ich długo wyczekiwanego dj setu w poznańskiej Próżności. 

Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

whomadewho dj set poznań próżność

WhoMadeWho dj set - Poznań, Próżność | 23.11.2019

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →