Ci artyści wydali w tym roku płytę, a Ty o tym nie wiesz: Robag Wruhme

News
Robag Wruhme, Tulpa Ovi Records, Spoody Spy

Weteran europejskiej sceny klubowej - Robag Wruhme - wydał w tym roku jedną z najbardziej fascynujących kompilacji w swojej karierze. Connecting The Dots to kwintesencja stylu niemieckiego mistrza. Przyglądamy się temu materiałowi.

Robag Wruhme – ulubieniec polskiej publiczności

Jedna z najbardziej renomowanych wytwórni z muzyką elektroniczną na świecie – Kompakt – wystartowała w tym roku z serią kompilacji poświęconą artystom, których muzykę można znaleźć w bogatym katalogu uznanego labelu z Kolonii.

Sprawdź także: Między boczną, a główną ulicą. Robag Wruhme z pierwszą autorską wytwórnią

Kwestią czasu było zaproszenie do nagrania kolejnej serii Robaga Wruhme. Postać mocno kojarzona z Kompaktem jest w końcu uznawana za jednego z najlepszych architektów setów dj’skich. Ukazanie dziedzictwa i różnorodności labelu należącego do Michalea Mayera powierzone zostało w możliwie najlepsze ręce. Nie przypominamy sobie choćby przeciętnego seta od Robaga, o kompilacji nie wspominając. Smak, wyczucie, elegancja – wszystko to znajdziemy na Connecting The Dots.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Korzystasz z utworów innych artystów? Daj im zarobić

Mixtape składa się tylko i wyłącznie z nagrań sygnowanych wytwórnią Kompakt. Kompilacja ma na celu przywrócenie wartości mixu, podkreślając istotę wykorzystywania utworów z których składa się nagranie. Dokładniej rzecz ujmując – jeśli korzystamy z nagrań innych artystów w naszej kompilacji, powinni oni zostać również wynagrodzeni. Właściciele Kompaktu nawołują, aby wszystkie mixy przenosić na platformy strumieniowe jak Spotify czy Bandcamp, aby wspierać producentów, których muzykę wykorzystujemy do własnych celów.

W oświadczeniu wydanym przez Kompakt można przeczytać:

Nie zastanawialiśmy się zbyt długo, kogo zaprosić do nagrania drugiej części naszej nowej serii kompilacji Connecting The Dots. Robag Wruhme to nasz wieloletni przyjaciel, któremu ufamy pod każdym względem. Jest gwarancją muzycznej jakości. W swoim mixie dostarczył mieszankę która przekracza nasze oczekiwania i jest w 100% wierna jego stylowi. Robag prezentuje rozległą wiedzę o naszym katalogu w najlepszy możliwy sposób

Kompilacja hołdująca artystom wydającym w Kompaktcie

Connecting The Dots jest stosunkowo nową, comiesięczną serią kompilacji, do którego nagrania zapraszani są przyjaciele związani z wytwórnią Kompakt. Katalog tego giganta opiewa dzisiaj na ponad 15 000 utworów – artyści tworzący kolejny mix mają więc ogromny wachlarz możliwości do zaprezentowania muzycznego DNA wytwórni.

Robag Wruhme jak zwykle stanął na wysokości i nagrał techniczny majstersztyk. W pewnym momencie można usłyszeć cztery utwory naraz – przez każdą sekundę mixu czuć wielkie zaangażowanie i pomysł na to, jak powinna brzmieć druga seria Connecting The Dots. Robag serwuje nam Kompaktowe klasyki jak i nagrania nieco zapomniane – całość podana w jedwabisty, przekonujący sposób. Ciężko wyobrazić sobie lepszą muzyczną wizytówkę wytwórni. Na kompilacji usłyszmy produkcje takich artystów jak Michael Mayer, Gus Gus, Closer Musik czy Jorg Burger.

Robag Wruhme – Connecting The DotsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →