Weekend w Lunaparku – sprawdź, co będzie się działo

Eventpromo
Lunapark na weekend

Najbliższy weekend w warszawskim kompleksie gastronomiczno-rozrywkowym Lunapark spędzicie przy najlepszych elektronicznych dźwiękach oraz przeniesiecie się na gdyńskie Kosakowo, na koncerty największych światowych gwiazd.

Przed nami kolejny weekend pełen ciekawych wydarzeń w warszawskim Lunaparku. Sprawdźcie, co Was czeka tym razem.

4 lipca –  Under the Sun by Castle Rave – Wata Cukrowa

Wata Cukrowa i twórcy festiwalu Castle Rave po raz kolejny wzywają fanów elektroniki do wspólnego celebrowania Matki Natury. Jak zapowiadają:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już w najbliższą sobotę spotykamy się na kolejnej edycji naszego radosnego cyklu: Under The Sun. Zmartwienia i smutki tego świata zostawimy za sobą i zatracimy się w atmosferze miłości, jedności oraz cudownej energii

Castle Rave Lunapark

Czego możemy się spodziewać w sobotę? Przede wszystkim najlepszych elektronicznych dźwięków z kategorii organic techno, disco, oriental. Ale to nie wszystko, bo impreza będzie opatrzona wyjątkowymi dekoracjami, światłami i najlepszym nagłośnieniem. Na sobotniej edycji imprezy zagrają: Kovvalsky, Nowosad i Pitti Schmitti.

Castle Rave to niezwykły rezultat twórczej ekspresji uczestników, którzy zbierają się kilka razy w roku w różnych miejscach, aby stworzyć swój własny świat pełen magii kostiumów, muzyki i ciekawych występów. Jak mówi jeden z organizatorów Castle Rave, Mateusz Max Skoneczny:

Jako społeczność kochająca naturę, robimy wszystko aby zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Nasze dekoracje są tworzone z materiałów naturalnych bądź elementów z odzysku. Nasze eventy dzielą się na dwa rodzaje: festiwal oraz imprezy gościnne u naszych przyjaciół, prowadzących wyjątkowe kluby oraz przestrzenie eventowe w Polsce. Tego typu wydarzenie odbędzie się właśnie w najbliższą sobotę w Wacie Cukrowej

Start: godz. 18:00

Castle Rave Lunapark

2-4 lipca – Streaming Party Open’er Festival Take Me There

Jako, że tegoroczna edycja Open’era została odwołana, organizatorzy przygotowali dla fanów festiwalu coś specjalnego. Od środy do soboty, możemy oglądać retransmisje archiwalnych koncertów. W ten weekend wybrane streamy będziecie mogli zobaczyć na dużym ekranie w Lunaparku!

Line-up:

Czwartek, 2 lipca
• 18:30 – Zbigniew Wodecki with Mitch&Mitch (2016)

Piątek, 3 lipca
• 16:00 – Rysy (2016)
• 17:30 – Kamasi Washington (2019)
• 19:30 – Jungle (2019)
• 21:00 – Brodka (2011)
• 22:00 – Queens of the Stone Age (2013)

Sobota, 4 lipca
• 18:30 – The Kills (2017)
• 20:00 – Royal Blood (2017)
• 21:30 – Foo Fighters (2017)

Wstęp na teren Lunaparku i udział w wydarzeniu jest darmowy. Nie przegapcie!

Streaming Party Lunapark

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →