Zakończenie letniego sezonu w Lunaparku

Fot. M. Kaźmierczak
Eventpromo
Lunapark

Sezon wakacyjny w Lunaparku zakończy się już w najbliższy weekend, w stylu „jakby jutra miało nie być”. W planach są między innymi dwie sceny muzyczne i rozbudowany foodcourt. Zajrzyjcie koniecznie do tej miejscówki, położonej przy Wale Miedzeszyńskim 407.

Lunapark kończy sezon letni

Wata Cukrowa, która należy do kompleksu, w tym sezonie zamieniła się w kolorowy cyrkowy namiot z elektroniczną selekcją. Przy tym pozostała otwarta dla wszystkich. Na zakończenie lata, w piątek swoją selekcją uraczą gości Holiday 80, Karol Aleksander (The Very Polish Cut Outs) i Joanna K. W sobotę odbędzie się event współorganizowany z Glo, na którym będziecie mogli bawić się w rytm muzyki od Boguty, Weikuma, Adama Gorczycy i Deaf Can Dance. Splot Słoneczny przeniósł się z kolei nad Baseny Błękit.

Rozkład jazdy:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wstęp:
Do 20:00 free
20:00-23:00 za 10 zł
Po 23:00 za 20 zł
(Możliwość zakupu biletu tylko na miejscu)

Lunapark

Ciekawy line-up

Weikum to DJ i producent z Warszawy. Specjalizuje się w brzmieniu tech house. Swoje utwory wydawał w Glasgow Underground, Simma Black, Serrano’s Kitchen, Downtown Underground, czy Armada i Colorize.

Weikum x Smolna x Producer Set

Joanna K jest DJ-ką i współzałożycielką kolektywu The House Party, który zajmuje się promocją muzyki house w Barcelonie. Po kilku latach odkrywania świata muzyki elektronicznej zrozumiała, że najbardziej kocha groove, funkowe melodie, riffy fortepianu i saksofonu oraz oldschoolowy beat. Te elementy są obecne w klubach, gdzie gra się afrobeat, funky house, gospel house i classic garage house. Są to jej ulubione gatunki i stanowią podstawę jej kolekcji winyli. Muzyka jest dla niej źródłem pozytywnej energii i sposobem na kontakt z ludźmi. Obecnie jest aktywna na scenie Barcelony po przeprowadzce do Hiszpanii ze Szczecina.

Joanna K x DJ Set

Deaf Can Dance to projekt Phila Jensky’ego. Rozpoczął DJ-ing w 2005 roku i od tego czasu musi stać się jednym z najbardziej znanych DJ-ów w Polsce. Phil urodził się ze znacznym ubytkiem słuchu. Zmusiło go to do noszenia aparatów, co z kolei doprowadziło do stworzenia pseudonimu „Deaf Can Dance”, aby promować downtempo i scenę orientalną oraz przezwyciężać wyzwania, z którymi się mierzył. Jak sam o sobie mówi:

Nigdy nie chciałem być postrzegany jako osoba z wadą słuchu. Chciałem być traktowany tak samo jak wszyscy. Przez bardzo długi czas nawet moi znajomi nie zdawali sobie sprawy z mojej wady słuchu. Ale z czasem zauważyłem, że nabrałem większego dystansu do tej sytuacji, zamieniając słabość w siłę. Główną ideą tego projektu jest muzyczna podróż przez świat dźwięków – niezwykłych i niecodziennych.

Deaf Can Dance x DJ SetPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →