AURORA, czyli progressive house wraca do Warszawy

grafika: Tomek Kuczma
News
Aurora Progressive House w Warszawie

AURORA to świeżutki cykl, który wróci z muzyką progressive house i zagarnie sobie warszawską, klubową scenę. Dobrymi duchami tego przedsięwzięcia są Jarek Czechowski oraz Adam Gorczyca, a miejscem spotkań wielbicieli awangardowych brzmień będzie Wata Cukrowa w nadwiślańskim Lunaparku.

AURORA – wielki comeback Progressive House

Kto jeszcze pamięta czasy, kiedy progressive house rządziło w Warszawie? Grano je wszędzie i kojarzono z klubami z najwyższej muzycznej półki – legendarną Klatką, Piekarnią, czy  równie słynnym lokalem W5. Kiedy elektroniczna scena przeżywała rewolucję, gatunek musiał nieco spuścić z tonu i zrobić miejsce innym brzmieniom, niby nowocześniejszym, pozornie – bardziej atrakcyjnym. Cykl AURORA przypomni tamte stare czasy, ale zdecydowanie nie będzie frustrującym powrotem do przeszłości. Raczej – ponownym zakotwiczeniem progressive house’u pośród topowej, warszawskiej muzyki. Cykl otworzy drzwi dla wszystkich chętnych, by dogłębnie zapoznać się z gatunkiem, ugości każdego, kto pozostał mu wierny i przyjmie tych, którzy powrócą, niczym synowie marnotrawni. Stworzy zupełnie nowe miejsce na imprezowej mapie stolicy, które połączy pokolenia klubowiczów.

Aurora Progressive House w Warszawie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

grafika: Tomek Kuczma

AURORA, muzyka i Wata Cukrowa

Dotychczas zaplanowano trzy kolejne spotkania, które odbędą się w ostatni piątek każdego letniego miesiąca. Progressive house zawita do Lunaparku, a konkretnie do Waty Cukrowej, skąd łatwo będzie już skręcić w dowolnie wybraną stronę, dając się ponieść muzyce. O to, by było – po prostu – dobrze, zadbają pomysłodawcy cyklu AURORA, a jednocześnie jego gospodarze – Jarek Czechowski (Angelo Mike) oraz Adam Gorczyca (Audioriver).

Bardzo chcemy przybliżyć polskiej publiczności aktualne brzmienie progressive house, które znów święci triumfy w wielu krajach na świecie. Liczymy, że pojawią się na naszych nocach stali bywalcy tych imprez, z którymi mieliśmy okazję tańczyć. Jednak zależy nam bardzo, aby młodsi mieli również szansę poznać te magiczne brzmienia

– mówią Jarek i Adam.

Już w ten piątek odbędzie się pierwsza impreza sygnowana jako AURORA, na której pierwsze skrzypce odegra progressive house. Obok Jarka Czechowskiego oraz Adama Gorczycy za sterami DJ-ki gościnnie stanie Nowosad. Lepiej nie przegapcie inauguracji tych imprez – to będzie niczym zmartwychwstanie gatunku!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →