Błękit – twórcy Lunaparku otworzyli basen pod gołym niebem

Eventpromo

Na początku lipca w Warszawie otwarto basen pod gołym niebem, otwarty przez cały tydzień. To miejsce chillu i imprez nad wodą, jak z amerykańskich filmów. W ten weekend zawita tam Splot Słoneczny.

Błękit – basen pod gołym niebem w centrum Warszawy

Baseny Błękit znajdują się na warszawskiej Pradze, a dokładniej przy ulicy Wał Miedzeszyński 407,  w sąsiedztwie popularnego kompleksu kulturalno-gastronomicznego – Lunapark.

Baseny Błękit

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Baseny Błękit

Najnowszy projekt osób odpowiedzialnych za sukces samego Lunaparku, to ukłon w stronę wakacji, miejskich basenów oraz spędzania czasu w otoczeniu przyjaciół. Otwarcie miało miejsce 3 lipca i jest on dostępny dla wszystkich chętnych we wszystkie dni tygodnia.

Błękit baseny pod gołym niebem w centrum warszawy

Baseny Błękit

Miejsce to posiada przyjazną i kolorową przestrzeń, strefę chillu, a także sznyt miejskich wakacji. Właściciele zapowiadają, że w niedługim czasie pojawi się plan atrakcji i wieczornych wydarzeń okołobasenowych, w których uczestniczyć będą mogli miłośnicy najlepszych stołecznych imprez. Twórcy miejscówki zadbali o wszystko – miejsce jest bezpośrednio połączone z samym Lunaparkiem, dzięki czemu można bezpośrednio skorzystać także z bogatej oferty gastronomicznej znajdującego się tam MINI Marketu, a także strefy gier, minigolfa i karuzeli.

Baseny Błękit

Baseny Błękit

W wydarzeniach basenu Błękit będą mogły brać udział zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Ceny biletów to 30 zł (normalny) i 18 zł (ulgowy). Możliwe jest skorzystanie także z biletów rodzinnych, których ceny plasują się pomiędzy 40 a 60 zł w zależności od ilości osób. Dzieci do lat 4 uzyskują darmowe wejście.

Baseny Błękit

Baseny Błękit

Splot Słoneczny na Basenach Błękit

W najbliższą niedzielę, na Basenach Błękit odbędzie się Splot Słoneczny, czyli znany już dobrze cykl imprez dziennych, który od zeszłego lata regularnie odbywa się w Lunaparku. Zagrają: CIOZ, Raidho, Nowosad i NuCasa.

Sprawdź także: Splot Słoneczny: imprezy w niedzielę w ciągu dnia mają absolutnie rację bytu

Wejściówki w cenie 30 zł będzie można kupić na miejscu. Zakup biletu całodniowego na Baseny Błękit w danym dniu są równoważne z zakupem biletu na imprezę.

Splot SłonecznyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →