Popularny warszawski park rozrywkowo-gastronomiczny otwiera się na nowo

News Galeria
Lunapark

Lunapark - kompleks plenerowy, mieszczący się sąsiedztwie Wisły, zostanie lada moment udostępniony dla gości. Właściciele obiektu na czas lata przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji. Sprawdźcie, czego się spodziewać.

Lunapark powraca w nowej odsłonie

Na Facebooku Lunaparku możemy przeczytać, że będą czekały na nas wieczory wśród zieleni, streetfoodowe pyszności, pokazy filmowe, pub quizy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, panele dyskusyjne, wydarzenia sportowe i proekologiczne. A jak tylko będzie już można, również koncerty i imprezy. Właściciele Lunaparku zapowiadają:

TAK! Zgadza się: Lunapark już za chwilę ponownie zacumuje nad Wisłą! A razem z nim: Hocki Klocki / nad Wisłą, targ streetfoodowy Mini Market oraz Wata Cukrowa. Dostosowujemy się do nowej rzeczywistości i w tym roku prezentujemy w nieco innej odsłonie. Nowy Lunapark to jedyne takie miasteczko w Warszawie w sąsiedztwie rzeki, z rozległym terenem zielonym i mnóstwem leżaków oraz stref do chillowania.

Lunapark – co nas czeka w nowym sezonie?

Hocki Klocki / nad Wisłą

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po 5 sezonach na Bulwarze Flotylli Wiślanej i zeszłorocznym sezonie w Lunaparku, tego miejsca nie trzeba nikomu przedstawiać! Kolorowa klubokawiarnia z wielką figurką ludzika Lego na szczycie powraca, by znów bawić Was na całego.

Mini Market

To streetfoodowa część Lunaparku i młodszy brat kultowego Nocnego Marketu, który od 5 sezonów karmi warszawskich foodies. Kilkanaście stoisk z jedzeniem to nie tylko znane restauracje w wersji plenerowej, ale też miejskie klasyki, które karmić Was będą w każdy weekend za dnia i w nocy. Możecie być pewni, że nie wyjdziecie z Lunaparku głodni!

Wata Cukrowa

W tym sezonie Wata Cukrowa w zupełnie nowej odsłonie! Będzie to artystyczna wioska w stylu boho z najlepszymi elektronicznymi dźwiękami, strefą chillout, warsztatami, pokazami kina plenerowego i oczywiście letnimi drinkami.

Lunapark

Lunapark – harmonogram nadchodzącego weekendu

Wszystkie wydarzenia w weekend otwarcia nowego sezonu w Lunaparku są darmowe. Szczegółowy rozkład wydarzeń, które odbędą się w najbliższych dniach wygląda następująco:

PIĄTEK 29.05.2020

17:00-1:00 Mini Market

17:00-22:00 Pokaz mimów i artystów na szczudłach

20:00 PUB QUIZ – Hocki Klocki / nad Wisłą

21:00 Kino plenerowe: Hardkor disko – Wata Cukrowa

SOBOTA 30.05.2020

12:00 – 17:00 Animacje zabaw dla dzieci

12:00-1:00 Mini Market

13:00 Joga w plenerze – Hocki Klocki / nad Wisłą

17:00 wykład Kinga Rajchel Lęk – Wata Cukrowa

20:00 PUB QIUZ – Hocki Klocki / nad Wisłą

NIEDZIELA 31.05.2020

12:00 – 17:00 Animacje zabaw dla dzieci

12:00-23:00 Mini Market

14:00 TEATR DLA DZIECI: Teatr BAZA Złota rybka – Wata Cukrowa

17:00 Wykład: na spacery Turystyka Lokalna – Wata Cukrowa

21:00 Kino plenerowe: American Honey – Hocki Klocki / nad WisłąPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →