Splot Słoneczny w ten weekend ponownie w Lunaparku

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Lunapark

Splot Słoneczny to cykl niedzielnych imprez, które odbywają się przy świetle dziennym. Organizatorem wydarzenia jest Lunapark. 22 sierpnia zagrają Kuba Otłowski, NuCasa i Zeno.

Niedziela z muzyką elektroniczną

Już od 3 sezonów Splot Słoneczny przyciąga tłum spragnionych muzycznych wrażeń miłośników elektroniki. Niesamowity klimat miejsca, oprawa wizualna i popołudniowa impreza pod gołym niebem to idealny przepis na udany lipiec. Dwa ostatnie wydarzenie spod szyldu Splotu zapowiadają się jeszcze lepiej. Formuła eventu, zdecydowanie przełamuje schemat tradycyjnej imprezy skąpanej w wieczornym mroku.

Splot Słoneczny live stream x Jarek Czechowski

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Splot Słoneczny to okazja, żeby skorzystać z foodcourtu i wyczilować, poruszać się do pulsujących dźwięków. Selekcja muzyczna jest tak dobrana, żeby nie przytłoczyć zbyt ciężkimi dźwiękami. Cykl ten ma już trzy sezony, ale w te wakacje odbywał się innej formule, co weekend. Na koniec sierpnia szykują się kolejne atrakcje.

Sprawdź także: Splot Słoneczny: imprezy w niedzielę w ciągu dnia mają absolutnie rację bytu

Splot Słoneczny

NuCasa to DJ i producent z Warszawy i współtwórca tego cyklu. Za deckami stawał też w Nowym Jorku, Paryżu i Walencji. Supportował Charlotte de Witte, Laurenta Garniera, czy Patrice’a Baumela.

NuCasa live stream x Splot Słoneczny

Kuba Otłowski przygodę z didżejką zaczął w 2011 roku. Kolejne lata to granie w wielu polskich klubach (rezydent Nowej Jerozolimy). Zeno to z kolei poznański dobry duch i winylowy entuzjasta związany ze sceną muzyczną od ponad dekady. Jego zróżnicowana selekcja odzwierciedla szerokie zainteresowania muzyczne i owocuje zaskakującymi setami.

Kuba Otłowski DJ set x Warsaw Boulevard

Lunapark to miejsce na mapie Warszawy, które łączy w sobie wszystko to, czego potrzeba do celebrowania każdego dnia wakacji. Ma dwie sceny muzyczne, street foodowy targ, wyjątkową oprawę wizualną oraz unikalne artystyczne przestrzenie. Wyjątkowy kompleks rozrywkowo-gastronomiczny nad Wisłą rozpoczął swój nowy sezon już ponad miesiąc temu i wciąż zaskakuje nowymi wydarzeniami odbywającymi się przy Wale Miedzeszyńskim 407.

Lunapark

Za sterami imprez stali tacy artyści jak Raidho, CIOZ, Sassafras Tree, Super Flu czy Holiday80. Przed nami jednak dwa ostatnie wydarzenia, które zdecydowanie zamkną sezon Lunaparku w najlepszym stylu.

22 i 28 sierpnia miejscówka przywita amatorów muzycznych wrażeń świetną selekcją muzyczną od takich postaci jak Kuba Otłowski, Zeno, NuCasa, Pysh czy Jarek Czechowski oraz zaskakującą oprawą wizualną, oraz niezapomnianymi wrażeniami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →