Hardmade City Festival w Lunaparku – spędź ten weekend tak, jak chcesz

Lunapark
Eventpromo Festiwale
Hardmade City Festival w Lunapark

W ten weekend w Lunaparku zagości Hardmade City Festival, podczas którego będziesz mógł wziąć udział w warsztatach, poznać kogoś nowego i posłuchać dobrej muzyki.

Hardmade City Festival – możesz wszystko, ale nie musisz nic

Od 25 do 27 czerwca w warszawskim Lunaparku odbędzie się Hardmade City Festival. Będą to trzy dni pełne zabawy, relaksu, muzyki, warsztatów oraz okazji, żeby kogoś poznać. Do wyboru jest wiele aktywności – zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. To Ty decydujesz, co chcesz robić.

Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, gdzie możesz spędzać czas po swojemu. Gdy usłyszeliśmy o Hardmade City Festival od razu pomyśleliśmy, że to coś o nas i dla nas. Wspólnie z marką Hardmade tworzymy 3 festiwalowe dni, które będą prawdziwym świętem różnorodności i wolności – Krzysztof Stelmach, jeden z założycieli Lunaparku

Hardmade City Festival w Lunapark

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lunapark

Hardmade City Festival w Lunaparku – rozkład jazdy

W piątek – afterHARDwork – możesz słuchać nowych ludzi na speed datingu, ale możesz też posłuchać setów, które przygotują Shazze, Mike Konstanty i Sound Rebellion w czasie silent disco.

  • 20:00-22:00 – Speed Dating
  • od 22:00 – Silent Disco

W sobotę – noHARDdays – możesz się wyginać, ale nie musisz tylko na parkiecie. Poza mocnym muzycznym line-upem, który zapewniają Foolik (BERLIN), Robag Wruhme, Nowosad, Nuarrrr i Hedonist, odbędą się także warsztaty jogi, targi vinyli, roślin i mody oraz live painting.

  • 15:00-16:00 – Joga
  • 15:00-20:00 – Vinyl/Vintage Market
  • od 20:00 – Live Painting
  • od 20:00 – Bifor By Hardmade

A w niedzielę – SUN&HARD – możesz tańczyć w dzień lub zwolnić tempo po zmierzchu. Od 16:00 Splot Słoneczny będą nakręcać Super Flu (BERLIN), Nowosad i Nucasa, a wieczór zamknie kino plenerowe.

  • od 16:00 – Splot Słoneczny
  • 21:00 – Kino plenerowe

Jeśli chcesz, to wpadaj w ten weekend do Lunaparku!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →