Splot Słoneczny – projekt Lunaparku w promieniach Słońca

Eventpromo
Lunapark Wata Cukrowa

Splot Słoneczny, a zatem drinki z palemką i nogi same podrygujące do elektryzujących rytmów. Dzienne imprezy zdobywają coraz więcej zwolenników.

Splot Słoneczny prezentuje: jak bawić się za dnia?

Słońce, szczęście, wakacyjna atmosfera, powiew słodkiego lenistwa. Czy można wyobrazić sobie coś lepszego? Owszem, jeśli do puli dorzucić jeszcze muzykę wybrzmiewającą już od wczesnego popołudnia. Niepowtarzalny klimat dziennych imprez to nieskrępowane rozluźnienie, szerokie uśmiechy i bujanie się do ulubionych dźwięków. Warszawski Lunapark gwarantuje, że zabawa w pełnym słońcu rozszerzy horyzonty i pozwoli spojrzeć świeżym okiem na taneczne eventy. Cykl Splot Słoneczny udowadnia, że nie tylko nocne życie nasyci wszystkich spragnionych wrażeń. Ale jak to się robi za dnia?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli nie wyobrażacie sobie imprezy w samo południe, postarajcie się na piątkowe wyjście nałożyć odpowiedni filtr, dodać do niego energię płynącą prosto ze słońca, a grzmiącą muzykę podmienić na rytmy, które nie krzyczą, a kołyszą. Po czystym niebie płyną chmury – na Splocie Słonecznym nic nie stoi na przeszkodzie, by płynąć razem z nimi.

Splot Słoneczny – spokojniej i alternatywnie

Po weekendzie oczekujemy miłego finiszu, tak, aby w nowy tydzień wejść z przytupem, a rano wstać z łóżka prawą nogą. Splot Słoneczny jest właśnie takim eventem, znakomitym zwieńczeniem kilku wolnych dni. Miłe dla ucha bity, nieco piknikowy vibe podkręcający domowy nastrój, energetyczne fluidy. Dla wielu Splot Słoneczny może okazać się tym idealnym formatem, czymś, czego szukali od dawna. Imprezowanie wcześniej niż od godziny 23:0o wciąż jednak budzi różne emocje – po prostu nie zdążyło wejść nam w krew. I tutaj z pomocą przychodzi warszawski Lunapark, proponując nam powolne popołudnie, upływające pod znakiem bezpretensjonalnego tańca, wakacyjnego luzu i głębokiego oddechu przed nadchodzącym poniedziałkiem.

Splot Słoneczny

Przyzwyczajeni do ostrych imprez sygnowanych szybkim tempem i zabójczymi basami, konfrontujemy je ze Splotem Słonecznym, gdzie stykamy się z nieco frywolną, a na pewno nietypową odsłoną zabawy. Możemy bez przeszkód rozsmakować się w popołudniu innym, niż zwykle, o atmosferze skoncentrowanego weekendu. Dla odmiany doświadczymy tego w blasku Słońca, a nie Księżyca.

Splot Słoneczny – Podcast | Jarek Czechowski, 10 maja 2020

Splot Słoneczny – z europejskich stolic prosto do Warszawy

Dzienne imprezy przecierają szlaki i docierają do polskich miłośników clubbingu. Oczywiście przebicie się zagranicznego imprezowego trendu musiało nastąpić prędzej czy później. Krzysztof Stelmach z Lunaparku w wywiadzie dla muno.pl stwierdził, że stają się one „must have” w warszawskich klubach. Pogodna odmiana elektronicznego brzmienia, słońce, lato w pełnej krasie. Nic dziwnego, że popołudniowe wypady na techno prędko zyskują sobie zwolenników – amatorów zarówno czillerskiej posiadówki, jak i zaliczenia trzech imprez w jeden weekend. Splot Słoneczny z otwartymi ramionami przyjmuje wszystkich, którzy mają chęć rozkoszować się niedzielnym popołudniem na parkiecie, popijać kolorowe drinki i po prostu odpoczywać, inaczej niż dotąd.

NuCasa – Splot Słoneczny | 07.07.19

Splot Słoneczny na wysokości zadania

Dzienne imprezy oczywiście się kręcą, a ich popularność rośnie, jednak wciąż pozostają stosunkowo świeżym towarem na rodzimej scenie klubowej. Organizatorzy musieli wkupić się w łaski amatorów elektroniki i zaproponować im coś nadzwyczajnego. Splot Słoneczny to kolejna opcja na nietypowy weekend w oprawie, na którą składa się dobra muzyka oraz charakterystyczny vibe, o który niestrudzenie dbają gospodarze. Hostami imprezy są Nowosad i NuCasa i to oni troszczą się o gości, zapewniając im elektronikę z najwyższej półki oraz kreując atmosferę poprzez wybór scenografii i oświetlenia.

NuCasa & Nowosad – Neighbours (Original Mix)

Splot Słoneczny – event jedyny w swoim rodzaju

Lunapark zorganizował imprezę opartą na bliskości, generującą falę pozytywnych wibracji oraz masę dobrej energii. Na Splocie Słonecznym, jak śpiewała Maria Peszek – róbmy miłość. Bawmy się, tańczmy, odpoczywajmy. Jeśli nadal nie natchnąłeś się klimatem dziennej imprezy, spróbuj uchwycić go na Splocie Słonecznym. Zaspokoisz nim głód zabawy aż do następnego piątku.

Najbliższy Splot Słoneczny odbędzie się już w tę niedzielę, 30 sierpnia w klubie Hocki Klocki w Lunaparku. Oprócz rezydentów cyklu, zagra również gość specjalny – Pysh.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →