Weekend w Iskrze

964
News
Weekend w Iskrze

Impreza "True Music", Pool Party, drinki, Prosecco... sprawdź co będzie działo się w ten weekend w Iskrze!

Letni sezon w warszawskim klubie Iskra trwa. Nadchodzi niezwykle interesujący weekend w jednej z najlepszych imprezowych zielonych przestrzeni w Stolicy. Na gości czekać będzie basen, leżaki, bujna przyroda, dobrze wyposażony bar i ciekawi djs.

Iskra letni melanż zaczyna już jutro, imprezą pod znanym na całym świecie hasłem „True Music”. Grają: Glasse, Nowosad oraz LuLu Malina.

W piątek Iskra zaprasza na „własną wersję szlachetnej ścieżki”, czyli impreza „Saṅsāra”, na której wystąpią Foxall, Tika Milano, Goga M, maryo i Dju:Bass.

 

Sobotę w ISKRZE możecie zacząć już od 13 nad basenem popijając Prosecco (każde zamówienie jest podwojone) i słuchając setów od Beketta i LuLu Malina.

A tego samego dnia, wieczorem ISKRA chce „cofnąć się o 50 lat wstecz do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy „targowiskiem próżności”, na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!” – czyli Pool Party po poolsku. Grają: Nikodamn, Mikolaj Komar, Dj Boogie, Dju:Bass.