Film dokumentalny o Modeselektor – ZWIASTUN!

News

Film "We Are Modeselektor" to 72-minutowy zapis występów, podróży i pracy studyjnej duetu ostatnich miesięcy. Premiera dopiero w maju, póki co oglądamy zwiastun.

Duet Modeselektor jest na topie od wielu lat i sprawdza wytrzymałość soundsystemów największych festiwali świata. Gernot Bronsert oraz Sebastian Szary podtrzymują zainteresowanie swoją muzyką również dzięki ciekawym kolaboracjom – w ubiegłym roku głośno było o projekcie ATOL, który tworzą z Shedem i Marcelem Dettmannem, teraz fani z niecierpliwością wyczekują drugiego albumu Moderat, nad którym pracują oczywiście z Apparatem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od kilku miesięcy powstaje film dokumentalny o Modeselektor, zatytułowany po prostu „We Are Modeselektor„. Kamera towarzyszyła chłopakom podczas występów (w tym podczas ubiegłorocznego Audioriver, co możemy zobaczyć w zwiastunie), w podróżach oraz w studio. Oczywiście nie zabrakło wywiadów z przyjaciółmi artystów.

„We Are Modeselektor” na DVD i Blue-Ray trafi do sprzedaży 3 maja 2013 roku.

Przypominamy, że w tym roku Modeselektor wystąpią w Polsce dwukrotnie – 26 kwietnia podczas Electronic Beats Festival w Poznaniu (jako Modeselektor) oraz w sierpniu podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka (jako Moderat).

 


Miejsce: Hala nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →