wants docenieni. Nowy materiał grali w BBC Mall Grab i Mary Anne Hobbs

News
wants

19 lipca duet wants zaprezentował najnowszą EPkę. Wydawnictwo zbiera świetne recenzje, w tym od muzyków prowadzących własne audycje w BBC Radio.

wants – EPka w londyńskim labelu

EPka zatytułowana We are mostly confused by the way, this is all falling apart ujrzała światło dzienne za sprawą labelu eatmybeat. Założona w 2013 roku w Londynie wytwórnia nie ogranicza się do konkretnej stylistyki. W jej portfolio znajdziemy wydawnictwa z rozmaitych biegunów muzyki elektronicznej. EPka od wants to trzynasta pozycja w katalogu brytyjskiej oficyny.

wants – separacja z muzyką house

Marcin Krupa i Kacper Peresada odłożyli na bok house i jego pochodne. Na nowej EPce usłyszeć można brzmieniowy miks, w którym miesza się mnóstwo undergroundowych wpływów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od dekonstrukcji deep house’u w postaci otwierającego EPkę numeru Spatif, przez surowy, minimalistyczny i breakbeatowy Random Notes, aż po lo-fi/tech house’owy Petie. Chyba na żadnym z dotychczasowym wydawnictw wants nie zaprezentowali tak szerokiego wachlarza inspiracji. Całości dopełnia remiks autorstwa pochodzącego z Los Angeles producenta Squane’a.

Warto jednak zauważyć, iż nie po raz pierwszy Krupa i Peresada uciekli od house’u, od którego zaczęli współpracę. Już poprzednia EPka duetu, Icntu EP wydana trzy lata temu w Boom Ting Recordings, była wycieczką w połamaną, outsiderską elektronikę z okolic techno.

wants – pochwały od Mall Graba i nie tylko

Nic dziwnego, że najnowszy materiał polskiego duetu przypadł do gustu Mall Grabowi. Australiczyk nie od wczoraj należy do grona fanów twórczości wants. Można pokusić się o stwierdzenie, iż EPka Krupy i Peresady koresponduje z ostatnimi dokonaniami Jordona Alexandra. Nie on jeden nie krył zachwytów pod adresem wydawnictwa wants. Materiał w swoich audycjach doceniły także Lena Willikens i Mary Anne Hobbs.

wants – posłuchaj najnowszej EPki

EPkę można już odsłuchać m.in. na profilu wants w serwisie Soundcloud.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →