Unframed x Revive – dwa festiwale łączą siły

Eventpromo Festiwale
Unframed 2019

Festiwal Unframed 2019 zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze imprezy odbędą się już 7 grudnia. Opole, czyli stolica polskiej piosenki zamieni się w stolicę elektroniki. Unframed 2019 otworzy występ Dax J i Parallx na scenie Revive.

Festiwal Unframed to projekt, który skupia się na współczesnej elektronice. W zamyśle twórców muzyka ma łączyć sztukę i nowe technologie, dlatego na wydarzeniu nie zabraknie olśniewających wizualizacji, które pozwolą imprezowiczom przenieść swoje doznania na nowy poziom. Dźwięki będą rozbrzmiewać 7 grudnia w hali Centrum Wystawienniczo – Kongresowego w Opolu.

Unframed x Revive – line-up

Jedną ze scen festiwalu Unframed 2019 przejmie kolektyw Revive, stojący m.in. za nadchodzącym Revive Festival 2020. Artyści zaproponowani przez tę ekipę to:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dax J
Parallx b2b Inhalt der Nacht
Perc

Gwiazdą sceny Revive będzie Dax J. Producent, który przez lata ciężko pracował na swoje miejsce w muzyce techno. Został nominowany do tytułu najlepszego didżeja techno, a także okrzyknięty najlepszym brytyjskim didżejem przez magazyn Mixmag. Jego osoba kojarzona jest z industrialnym techno i wręcz spektakularnymi występami na Awakenings. Dax J to prawdziwy tytan pracy, ma na swoim koncie także 10h set w berlińskim Berghainie.

Dax J Boiler Room x Eristoff – Into The Dark DJ Set

Unframed 2019 – kto jeszcze wystąpi?

Prócz artystów ze sceny Revive, organizatorzy Unframed 2019 zaprosili także:

GusGus
WORKS UNIT: Cleric & Reflec
Fabrizio Rat – La Machina live
MANOID live
Leon / PL
Gogan b2b STABY
Juerga
Public Universal Friend
Terstin
i wielu innych…

Unframed 2019 – bilety

Bilety na festiwal dostępne są na stronie Biletomat.pl. W sprzedaży pozostała już tylko IV pula w cenie 109 zł oraz bilety VIP w cenie 299 zł. Widzimy się w Opolu!

 

Unframed 2019, Opole | 7.12.2019

Biletomat.pl
od 109 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →