„Tron 3” potwierdzony. Muzykę do filmu stworzy Daft Punk

News
Daft Punk ponownie na szczycie Billboardu

Oficjalnie potwierdzono, że Tron 3 jest już w trakcie realizacji. Twórcy obrazu przyznali również, że ścieżkę dźwiękową do filmu sci-fi nagra francuski duet Daft Punk.

Daft Punk znowu to zrobią

W lipcu studio Disney’s President of Music & Soundtracks zapowiedziało, że będzie dążyło do tego, aby Daft Punk nagrał muzykę do trzeciej odsłony filmu Tron. Starania te okazały się sukcesem bowiem potwierdzono już oficjalnie, że zespół dołączy do ekipy pracującej nad produkcją.

Daft Punk nagrał soundtrack do Tron: Legacy z 2010 roku, w którym wystąpili Jeff Bridges i Bruce Boxleitner.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ujawnienie wiadomości o tym, że powstanie nowy film, nastąpiło za pośrednictwem mediów społecznościowych nagrodzonego Oscarem aktora Jareda Leto, który w skasowanym już poście napisał, że „wystąpi w TRON: ARES”. Oficjalny tytuł trzeciej części produkcji z franczyzy Disneya nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale studio przyznało, że obraz rzeczywiście powstaje.

Daft Punk – Derezzed (from the movie TRON: Legacy)

Daft Punk i Tron 3

Tron 3 zapowiadany jest już od kilku lat. Pierwsze wiadomości o tym, że obraz powstanie pojawiały się od czasu dobrze przyjętej drugiej odsłony serii, w 2010 roku. Produkcja wprawdzie nie przyniosła Disneyowi dużych zysków, ale zyskała uznanie widzów i krytyków oraz wielbicieli muzyki elektronicznej, którzy zasłuchiwali się w ścieżce dźwiękowej, stworzonej przez francuski duet.

Seria Tron to nie jedyna przygoda Francuzów z kinem. Niedawno Dario Argento zapowiedział, że duet pracuje nad ścieżką dźwiękową do jego najnowszego filmu Czarne Okulary. Premiera obrazu ma nastąpić jeszcze w tym roku lub w przyszłym roku.

W zeszłym roku krążek Daft Punk z 2013 roku Random Access Memories został uznany za najlepiej sprzedający się album z muzyką taneczną dekady.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →