Trentemøller wydaje remiksy i zapowiada kolejny występ w Polsce ZAMÓW BILETY

2 478
Wydarzenie
Trentemøller wydaje remiksy i zapowiada kolejny występ w Polsce ZAMÓW BILETY

Na początku września ukaże się EP-ka z remiksami utworów z najnowszego albumu Trentemøllera, zatytułowanego "Lost". Artysta w tym roku pojawi się w Polsce jeszcze dwukrotnie!

Wydany w ubiegłym roku album „Lost” to przełomowe dzieło w karierze duńskiego muzyka. Brzmienie Trentemøllera wymknęło się elektronicznej konwencji i bardziej skłoniło ku muzyce rockowej. Doskonale słychać to również na koncertach, podczas których artysta występuje wraz z zespołem.
Na początku września ukaże się EP-ka „Lost Reworks„, zawierająca remiksy najważniejszych utworów z „Lost”. Nowych interpretacji doczekały się numery „River Of Life”, „Come Undone”, „Candy Tongue” i „Deceive”. Część z nich Trentemøller przygotował osobiście, remiksy powierzył też Toydrumowi, Jenny Wilson, T.O.M. And His Computer oraz Unkwonowi.
Polscy fani Trentemøllera mogą poczuć się wyróżnieni, gdyż w tym roku artysta odwiedzi nasz kraj aż trzykrotnie! Jeszcze nie opadły emocje po koncercie na Audioriver, a w październiku czekają nas występy na FreeFormFestival oraz w gdańskim klubie B90.

Trentemøller – Lost Reworks [In My Room]
Data wydania: 1.09.2014
Tracklista:
01. River Of Life (Trentemøller Remix)
02. Come Undone (Toydrum Remix)
03. Candy Tongue (Jenny Wilson Version)
04. Come Undone (Trentemøller Remix)
05. Deceive (Trentemøller’s Lost & Found Remix)
06. River Of Life (T.O.M. And His Computer Remix)
07. Deceive (Unkwon Remix)