Trentemøller zapowiada nowy album kolejnym mocnym singlem

Fot. Materiały promocyjne
News
Trentemøller żywy lub martwy

Trentemøller opublikował electro-punkowy kawałek Dead Or Alive – nowy utwór z nadchodzącego szóstego albumu artysty Memoria.

Trentemøller żywy lub martwy

Po tym, jak w poprzednich miesiącach Trentemøller poczęstował nas singlami All Too Soon i The Gloaming, w sieci pojawiło się kolejne nagranie promujące nadchodzący album artysty Memoria. Przypomnijmy, że krążek, który ukaże się nakładem wytwórni In My Room, swoją premierę będzie miał 11 lutego 2022 roku. Utworowi Dead Or Alive towarzyszy teledysk w reżyserii duńskiej twórczyni Fryd Frydendahl. Obraz możecie zobaczyć poniżej:

Trentemøller: Dead Or Alive

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trentemøller zawita do Polski

Trentemøller, który na scenie funkcjonuje od początku XXI wieku, wypuścił do tej pory pięć albumów: The Last Resort (2006), Into The Great Wide Yonder (2010), Live In Copenhagen (2013), Fixion (2016) i Obverse (2019).

Duński artysta w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj aż dwukrotnie. 27 lutego wystąpi w krakowskim Studiu i 28 lutego w warszawskiej Progresji.

Mroczna elektronika prosto z mroźnej Skandynawii

Anders Trentemøller to pochodzący z Kopenhagi DJ i producent muzyki elektronicznej. Muzyk znany też jest pod kilkoma innymi pseudonimami: Businessman, P.O.Q czy Run Jeremy. Międzynarodowy rozgłos przyniosła mu płyta The Last Resort. Po jej wydaniu występował na całym świecie, między innymi na Coachella Festival w Stanach Zjednoczonych, Glastonbury w Wielkiej Brytanii, Roskilde w Danii, Melt! czy na polskim Audioriver.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →