Tomorrowland Winter 2020 prezentuje oficjalny trailer

News Muzyka
Tomorrowland Winter 2020 prezentuje oficjalny trailer imprezy

Festiwal Tomorrowland, który odbywa się co roku pod koniec lipca w Belgii, prezentuje już w marcu drugą odsłonę zimowej edycji imprezy. Organizatorzy opublikowali trailer. Zobaczcie sami.

Festiwal Tomorrowland – jeden z największych na świecie

Rok rocznie na festiwal Tomorrowland w Belgii zjeżdżają miłośnicy muzyki z całego świata. Dwa weekendy z rzędu, pod koniec lipca, trwa prawdziwe święto muzyki elektronicznej, głównie w wydaniu EDM, a miejscowość Boom tętni w tym okresie życiem w rytmie festiwalu.

Cokolwiek by o nim nie powiedzieć – a opinie, jak wiemy, są bardzo różne – nie można zapominać, że Tomorrowland to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej na świecie, a każdego roku bilety na to wydarzenie wyprzedają się w ciągu pierwszych kilku-kilkunastu minut od chwili uruchomienia sprzedaży.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

64468148_2135168770114813_7996881414664486912_o

Tomorrowland Winter

Tomorrowland w zimowym wydaniu

Płynąc na fali wieloletniego sukcesu, włodarze przedsięwzięcia poszli za ciosem i w roku ubiegłym odpalili zimową edycję wydarzenia. Trzy tysiące metrów nad poziomem morza, ośnieżone stoki narciarskie francuskich Alp, grzane wino i słońce, a po zmroku… impreza z gwiazdami. Dosłownie i w przenośni. Każdy niech zrozumie, jak chce.

Umówmy się, że z punktu widzenia właścicieli brandu, wysoce nieroztropnym byłoby nie uruchomić zimowej edycji tak bardzo popularnej imprezy. Wszak fani muzyki EDM z nieskrywaną ekscytacją czekają, by włożyć niemałe pieniądze wprost do kieszeni organizatorów.

81451891_2291990437765978_4704143508825440256_o

Tomorrowland Winter

Tomorrowland Winter – (nie)realna geneza?

Nie zdziwiłbym się, gdyby w czasie jednego z weekendowych wypadów w Alpy, rozmowa włodarzy Tomorrowland wyglądała mniej-więcej tak…

Ty, Franz – a może byśmy tak jednak odpalili tę zimową wersję Tumorrołka, co myślisz? Zobacz, o tam, taka ładna polanka…

W sumie Ty niegłupio gadasz, Stefane! Tylko Stary, kto nam tu w tej zimie przyjedzie i zagra…

Psss, 'beach’ please! Trzymaj mi grzańca i patrz…

Potem to już jakoś poszło. Tym (czy innym) sposobem w pierwszej edycji Tomorrowland Winter, wzięło udział 30 tysięcy osób. W ciągu 7 dni imprezy swoje sety zaprezentowało kilkudziesięciu DJów. Bilety – wzorem letniej edycji festiwalu – rozeszły się w mgnieniu oka. Zerwanie z sezonowością level expert, nie ma co.

Sami zresztą zobaczcie, że rozmachu chłopakom nie można odmówić.

Tomorrowland Winter 2019 – aftermovie

Tomorrowland Winter 2020 – zobacz trailer

Kolejna edycja Tomorrowland Winter już za kilka tygodni, bo w terminie 14 – 21 marca. Ponad 100 artystów rozpisanych w bookingu, między innymi: Afrojack, Artbat, Charlotte De Wittee, Kölsch, Paul Kalkbrenner, Joris Voorn czy Stephan Bodzin (live), zaplanowane transmisje live z festiwalu, a właściciele brandu zacierają ręce, popijając grzańca i… wypuszczają trailer wydarzenia.

Spodziewasz się, że będzie jak zwykle, co? Energetyczna muzyka, roztańczone tłumy ludzi, generatory pary i skaczący Garrix? Ha! Też tak myśleliśmy, a jednak… zresztą, zobacz sam i daj znać, jak Ci się podoba!

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →