Co nowego w wytwórni Tommy Four Seven? SŁUCHAMY

News

Zbliża się kolejne wydawnictwo labelu "47". W sieci pojawił się odsłuch nowego utworu Tommy'ego Four Seven z nadchodzącej EPki.

W ubiegłym roku Tommy Four Seven, gwiazda wytwórni CLR postanowił podjąć kolejny krok w swojej karierze. Wystartował z projektem „47„, który łączy zarówno imprezy w słynnym berlińskim klubie Arena, jak i wytwórnię płytową, stawiającą na artystów, którzy występują podczas imprez „47”.
Po pierwszym głośnym wydawnictwie, z numerami od m.in Kwartza czy Killawatta przyszedł czas na kolejną EP – „47002„, która ukaże się już 7 września. Nadchodząca EP to echa majowej imprezy „47”, na której wystąpili m.in. J. Tijn i P.E.A.R.L., nie zabraknie więc ich utworów na 47002. Dodatkiem jest kawałek od AnD i oczywiście od samego szefa labelu. Odsłuch nowego industrialnego utworu Tommiego możecie znaleźć poniżej.
Następne show Tommiego odbędzie się 28 sierpnia, a w line-upie możemy znaleźć takich arywistów jak Bas Mooy, Ritzi Lee czy I/Y. Zacieramy ręce i czekamy na wieści o kolejnym wydawnictwie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

V.A – 47002 [47]

Data wydania: 07.09.2015

Tracklista:
A1 Tommy Four Seven – X9
A2 P.E.A.R.L. – Vortex
B1 AnD – Valid Point
B2 J. Tijn – Mr Mime
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →