Tommy Four Seven umie w planowanie. Artysta zapowiedział 6 wydawnictw do końca roku

Fot. Tommy Four Seven / Facebook
News
Tommy Four Seven, 47, 2022

Nie będziemy ukrywać, że lubimy rzeczy od Tommy'ego Four Seven. Tym bardziej cieszmy się z wieści takich jak te. Ciekawi, co głowa wytwórni 47 przygotowała tym razem? Na pewno.

Tommy Four Seven. 47 wraca do gry

W listopadzie 2022 upłynął 2 lata od publikacji jednej z najlepszych techno-składanek roku 2020. Za jej wydanie odpowiada Tommy Four Seven i należąca do niego wytwórnia 47. Mowa o 5Y z udziałem Headless Horseman, SNTS, VSK, Swarm Intelligence, Ancient Methods czy samego Tommy’ego. Obecnie mija siedemnasty miesiąc, a wieści o nowym wydawnictwie, jak nie było tak… właśnie się pojawiły.

Zgadza się, długo kazał na siebie czekać. Wewnętrzne rozterki podyktowane chęcią zmian i nabrania świeżego spojrzenia na dotychczas wykonaną pracę nie dawały Brytyjczykowi spokoju. Wytwórnia 47 wymagała nowego rozdania, jednak jej trzonem nadal musiała być wizja skupiająca się na artystach początkujących i nieoczywistych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po pięciu latach prowadzenia 47 poczułem, że nadszedł czas na ewolucję i zmiany, które pozwolą mi zachować inspirację. Mam nadzieję, że także innym. Wiązało się to z przeprojektowaniem estetyki. Osobiście uważam, że brzmienie wytwórni nadal stanowi wyzwanie dla status quo techno, a nowi artyści, tacy jak Torn, Quelza i Flaminia, wniosą nową dynamikę.

Zrodzona w niepewności wieść o zaplanowanych na 2022 sześciu wydawnictwach, niesie ze sobą zapowiedź premiery pierwszej z nich. Czyjej?

Tommy Four Seven 47
Fot. 47

Tommy Four Seven. Przeciwnik wojny

Odpowiedzialnym za wydawniczy come back 47 jest rosyjski producent Torn, mający na swoim koncie krążki w Samurai Music, Horo, Weaponry i Different Circles. Zanim zlecą się obrońcy moralności potępiający Rosjanina i pomysł jego dołączenia do rodziny 47, należy nadmienić fakt, iż ten, jako jeden z nielicznych rosyjskich artystów, sprzeciwił się putinowskiej agresji na Ukrainę:

Nie popieram tej wojny. Bardzo solidaryzuję się z Ukraińcami! Zakończcie wojnę, skończcie z krwią i cierpieniem. Negocjujcie i rozwiążcie wszystkie konflikty w sposób pokojowy!

EP-ka Ivana Karaseva pojawi się dwudziestego maja, miesiąc przed drugą w kolejności należącą do OAKE, który przygotował reedycję Paysage Dépaysé. Wydana pierwotnie nakładem Stroboscopic Artefacts w 2016 roku jedna z najlepszych płyt Niemca, w nowej odsłonie będzie zawierać remiksy autorstwa Quelzy, stałego bywalca 47, Killawatta oraz japońskiego producenta eksperymentalnego drum & bass, Lemny.

Następne w kolejności ukażą się EP-ki od Quelza (lipiec), Scalameriya (wrzesień), Flaminia & VSK (październik) oraz Flaminia solo (listopad).

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →