Instytut Festival ogłasza kolejnych artystów

fot. Dmitry Chuntul
Eventpromo
Instytut Festival ogłasza kolejnych artystów

Tegoroczne lato festiwalowe nabiera rumieńców. Jednym z poważniejszych kandydatów do imprezy roku jest z pewnością Instytut Festival. W połowie czerwca do Twierdzy Modlin zjadą się bowiem największe nazwiska światowej sceny techno. Właśnie poznaliśmy kolejny rzut - sprawdź, kto wystąpi!

Instytut Festival 2022 – ekstraliga techno

Najlepszy letni techno line-up w Polsce znajdziemy prawdopodobnie na Instytut Festival. Tegoroczna edycja skompletowała czołówkę światowej sceny, a jesteśmy dopiero po trzecim ogłoszeniu! Osoby zajmujące się programem artystycznym Instytutu wyjątkowo znają się na rzeczy – podczas festiwalu usłyszmy gwiazdy największego kalibru, legendy, wschodzące gwiazdy i wyjątkowe live acty.

Nastia | Boiler Room Cologne 2021

Do tej pory poznaliśmy takich DJ-ów jak Aetha, Aksamit, Amelie Lens, Anna Borsuk, Daria Kolosova, DUSS, Etapp Kyle, Freddy K, Ivy, Jacek Sienkiewicz, Manoid, Marboc, Marcel Fengler, Michał Jabłoński b2b Szmer, MRD, Narciss, Rayndu, Rodhad, Sept b2b Pawel, SHDW & Obscure Shape, Under Black Helmet.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Równie imponująco zapowiadają się występy w formie live – w Twierdzy Modlin wystąpią Jurek Przezdziecki, Milena Glowacka, OTHK, SCHWEFELGELB, Szymon Weiss. Pięknie, prawda?

Instytut Festival – niemiecko-ukraińska ofensywa

Właśnie poznaliśmy najnowszy rzut artystów, naszym zdaniem najmocniejszy jak do tej pory. Podczas Instytutu wystąpi m.in doskonała ukraińska DJ-ka i producentka Nastia. W trakcie festiwalu wystąpi kilku DJ-ów z Ukrainy – spodziewamy się ważnych, emocjonalnych setów. Nastia, będąca mocno związana z ukraińską sceną, występuje na sztandarowych festiwalach świata, zarządza własną oficyną NECHTO i jest jedną z najważniejszych kobiet na scenie muzyki elektronicznej. Jej występ z pewnością będzie tego najlepszym dowodem.

Czytaj także: Nastia wspiera początkujących producentów

Kto oprócz Nastii? Fani bezkompromisowego techno mogą zacierać ręce na występ Tommy Four Seven. Brytyjczyk kilkukrotnie witał w naszym kraju, przyzwyczajając nas do ekstremalnych przeżyć w trakcie jego setów.

Instytut Festival
Tommy Four Seven / fot. KEYI Studio

Trzecie ogłoszenie artystów zamykają szalenie ciekawe postaci. Murami Twierdzy Modlin zatrzęsą Abstract Division, Antigone, Earth Trax / Bartosz Kruczyński, Forest Drive West, Glaskin, Peter Van Hoesen, Scalameryia, The Black Dog live oraz nasz stołeczny reprezentant Truant.

Instytut Festival
Instytut Festival 2022

Instytut Festival 2022 – bilety

Bilety na Instytut Festival 2022 są do nabycia na stronie Biletomat.pl. Warto podjąć decyzję zakupu już teraz, bowiem od 4 maja cena wejściówki pójdzie w górę!

Bilety na Instytut Festival 2022

Biletomat.pl
280 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →