Nowa płyta The Prodigy – SŁUCHAMY SINGLA

9 422
Zapowiedzi
Nowa płyta The Prodigy – SŁUCHAMY SINGLA

Znamy już wszystkie najważniejsze szczegóły nowej płyty The Prodigy, zatytułowanej "The Day Is My Enemy". Kolejne mocne uderzenie legendarnej formacji nastąpi pod koniec marca, tymczasem w sieci pojawiło się wideo do utworu "Nasty".

Liam Howlett już w lipcu ubiegłego roku zdradził, że w niedalekiej przyszłości nadejdzie nowy album The Prodigy, następca „Invaders Must Die” z 2009 roku. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że krążek promować będzie singiel „Nasty„, a dziś mamy już komplet informacji.
Nowa płyta The Prodigy nosi tytuł „The Day Is My Enemy” i ukaże się 30 marca nakładem należącej do grupy wytwórni Take Me To The Hospital. Tracklista liczy sobie 14 kawałków, przy dwóch z nich legendarna brytyjska formacja współpracowała z Flux Pavilion oraz Sleaford Mods. Album „The Day Is My Enemy” promuje krótki film „Can You Hear Me?„.

AKTUALIZACJA 13.01.2015:
Wczoraj do sieci trafił teledysk utworu Nasty, który pochodzi ze zbliżającego się albumu grupy. To pierwszy numer wydany od 6 lat, zobaczcie koniecznie wideo poniżej!

The Prodigy – The Day Is My Enemy [Take Me To The Hospital]
Data wydania: 30.03.2015
Tracklista:
01. The Day is My Enemy
02. Nasty
03. Rebel Radio
04. Ibiza feat. Sleaford Mods
05. Destroy
06. Wild Frontier
07. Rok-Weiler
08. Beyond the Deathray
09. Rhythm Bomb feat. Flux Pavilion
10. Roadblox
11. Get Your Fight On
12. Medicine
13. Invisible Sun
14. Wall Of Death