The Horrorist wystąpi w Poznaniu! BILETY

Eventpromo

Twórca hitu One Night In New York City odwiedzi poznański Schron już 31 maja!

Olivier Chesler aka The Horrorist jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych artystów muzyki elektronicznej. W swojej 20-letniej karierze wydał 5 albumów (ostatni pt. Separate Dimensions ukazał się na początku roku nakładem Aufnahme + Wiedergabe) oraz ponad 80 EP-ek i singli, na czele z One Night in NYC, które stało się swego rodzaju hymnem podziemnej sceny i zapewniło Horroristowi zasłużoną rozpoznawalność.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jako prawdziwy artysta, Olivier nieustannie szuka nowych środków wyrazu łącząc songwriting z maszynowymi bitami, agresywnymi partiami syntezatorów oraz futurystycznymi efektami, tworząc muzykę, która oscyluje wokół techno, EBM’u, punku i noise’u. Jego live act to pełen ekspresji występ, w którym za pomocą wokalu wchodzi w interakcję z publiką, prezentując swoją muzykę w połączeniu z wizualizacjami oraz specjalnymi przebraniami.

Ta niezwykle ciekawa postać zaprezentuje swój szalony live act już 31 maja podczas imprezy Rave Order w poznańskim klubie Schron. Support zapewnią: Zariush, Abu Zeinah oraz organizator całego zamieszania – Michał Gutkowski.

Bilety są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

 

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →