Rave Order: The Horrorist

Clubbing
Rave Order: The Horrorist

Piątek, 31 maja 2019
godz: 23:00

Schron

Kościuszki 68, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Line up:

The Horrorist (Things To Come / [aufnahme + wiedergabe] – USA/Berlin)

Olivier Chesler aka The Horrorist jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych artystów muzyki elektronicznej. W swojej 20-letniej karierze wydał 5 albumów (ostatni pt. ‘Separate Dimensions’ ukazał się na początku roku nakładem Aufnahme + Wiedergabe) oraz ponad 80 EP i singli, na czele z “One Night in NYC”, które stało się swego rodzaju hymnem podziemnej sceny i zapewniło Horroristowi zasłużoną rozpoznawalność.
Jako prawdziwy artysta Olivier nieustannie szuka nowych środków wyrazu łącząc songwriting z maszynowymi bitami, agresywnymi partiami syntezatorów oraz futurystycznymi efektami, tworząc muzykę, która oscyluje wokół techno, EBM’u, punk i noise’u. Jego live act to pełen ekspresji występ, w którym za pomocą wokalu wchodzi w interakcje z publiką prezentując swoją muzykę w połączeniu z wizualizacjami oraz specjalnymi przebraniami.

Abu Zeinah (Behind The Stage / Warszawa)

Kamil Abu Zeinah – Warszawski dj i producent, członek kolektywu Behind The Stage, który świętował niedawno swoje pierwsze kasetowe wydawnictwo (BTS 001). W swoich produkcjach, które prezentuje w formie żywiołowego live actu, eksploruje różne odcienie techno, minimalu i EBM’u, zabarwione ostatnio coraz mocniej rave’owymi, agresywnymi dźwiękami.

Zariush (Projekt LAB, Verzerrung / Poznań)

Zariush – pół człowiek, pół dj. Rezydent i promotor Projekt Lab. Niekwestionowany książe EBM’u w polsce, który popularyzuje dzięki cyklowi imprez Verzerrung. W swoich setach łączy brudne, kwaśne i rolandowe techno z industrialnymi brzmieniami, gitarowymi riffami i EBM’owymi piosenkami. Naszym zdaniem nie ma lepszego dja w polsce, który mógłby otworzyć tę noc!

Michal Gutkowski (Rave Order / Poznań)

Pochodzący z Poznania dj, producent i promotor. Jego muzyka to wielowątkowa podróż przez futurystyczną krainę pełną przesterowanych rytmów, dynamicznych basów oraz niepoprawnych melodii. Kapitan Rave Ordero’wej załogi, który odpowiedzialny będzie tej nocy za sprowadzenie nas bezpiecznie swoim setem na ziemie po całonocnych lotach.

Rezonal Sound System (PLEBS & Krypt)

Grupa przyjaciół tworzących wspólnie wytwórnie Rezonal. Celem Rezonalu jest promocja wyjątkowego brzmienia techno prezentowanego scenie na vinylowych 12”. Do tej na wytwórni ukazały się dwie EPki autorstwa Krypta oraz Eastern Renaissance. Trzecie wydawnictwo jest już w drodze, a odpowiedzialny jest za nie duet PLEBS.
Panowie opanują na całą noc swoim hipnotycznym brzmieniem barowa salę, dając oddech od agresywniejszych brzmień na głównym parkiecie.


Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Rave Order: The Horrorist Poznań

After Ego #07

Pn, 11 listopada 2019
godz: 06:01

Rave Order: The Horrorist Poznań

Hania Rani – Poznań

Wt, 12 listopada 2019
godz: 21:00

od 49 PLN