Techno Coin okazał się prankiem. Up To Date zamiast tego ma coś znacznie lepszego

Fot. Jędrzej Dondziło
News
Up To Date Festival 2022: zbuduj własne techno-imperium!

Kryptowaluta, którą miał wprowadzić Up To Date Festival 2022, okazała się jednym wielkim żartem. Teraz organizatorzy imprezy zaprezentowali jednak, co na poważnie dla nas przygotowali.

Up To Date Festival 2022: zbuduj własne techno imperium!

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Up To Date Festival zapowiedział wielką rewolucję i zamierzał wprowadzić własną kryptowalutę o nazwie Techno Coin. TC miało być cudownym lekarstwem na problemy branży muzycznej.

Techno Coin (TC) to nowa kryptowaluta oparta na technologii technochain, której celem jest poprawa sytuacji osób twórczych oraz działających na rynku kultury i sztuki dotkniętych przez coraz to kolejne kryzysy późnego kapitalizmu. Jako organizatorzy Up to Date Festival najlepiej wiemy, z czym zmagają się osoby z bardzo różnych środowisk kreatywnych. Oferujemy remedium i przywracamy wartość muzyce. Najpierw w Białymstoku, a później na całym świecie – w Detroit, Berlinie, na Ibizie – wszędzie tam, gdzie wybrzmiewa muzyka elektroniczna! 

– czytaliśmy w specjalnym oświadczeniu.

Dość łatwo było wyczytać między wierszami, że mamy do czynienia z prankiem zaserwowanym nam przez organizatorów imprezy. Jednak wszelkie wątpliwości rozwiały się w 100% wraz z umieszczeniem nowego postu w mediach społecznościowych Up To Date Festival:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Techno Coin to bzdura i dobrze to wyczuliście. Gorzej, że to wszystko prawda…Od zawsze marzysz o klubie w Berlinie? Twoim snem jest posiadłość na Ibizie? Twoim celem jest prywatny odrzutowiec, którym dolecisz na każdy techno-gig? Spełnienie tych najskrytszych marzeń nigdy nie było bliżej! Business Techno: The Game to wrota do sławy i magicznego świata Techno-Influencerów, w którym nic nie jest niemożliwe, włącznie z totalną katastrofą i podniebnym sukcesem. Pamiętaj jednak, że droga do budowy Techno Imperium nie jest usłana różami. Czeka na Ciebie masa pułapek i trudności, które musisz pokonać, by stanąć na szczycie. Rzuć kośćmi i sprawdź, co przyniesie los! Otwórz się na zbawienne działanie Techno Wróżki, lecz pamiętaj, że Techno Klątwa nigdy nie była bardziej realna!

– napisano w nowym poście.

Techno Coin okazał się prankiem. Zamiast tego Up To Date Festival ma dla nas coś znacznie lepszego
Fot. Materiały promocyjne

Śmiech przez łzy

Nie będzie więc Techno Coinów, ale będzie najprawdziwsza gra planszowa! Według zapowiedzi będziemy mieli do czynienia nie tylko z czystą i przyjemną rozrywką, ale również z produktem, który skomentuje w dosadny sposób realia branżowe.

W Business Techno: The Game Twoim zadaniem jest przeniesienie zwyczajów prawdziwego świata do universum gry. Wszystko po to, by zbudować Techno Imperium, które opiera się na kolekcjonowaniu followersów, powiększaniu zasięgu i wypuszczaniu w świat ton contentu. To symulacja rzeczywistości. To śmiech przez łzy. Techno Coinem zapłacisz za followersów, od których zależy Twoje Techno Imperium

– czytamy dalej w poście.

Business Techno: The Game będzie można kupić w trakcie Up To Date Festival 2022. Liczba sztuk jest podobno mocno ograniczona, więc już teraz szykujcie portfele i zjawcie się na terenie imprezy jak najwcześniej.

Techno Coin okazał się prankiem. Zamiast tego Up To Date Festival ma dla nas coś znacznie lepszego
Fot. Materiały promocyjne

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →