Up To Date Festival 2022. Ostatnia prosta i garść niespodzianek

fot. Marie Marou
Eventpromo
Up To Date Festival 2022

Długo czekaliśmy na moment, aby w końcu to napisać – Up To Date Festival 2022 już w ten weekend. Jak się okazuje, organizatorzy mieli jeszcze kilka asów w rękawie. Sprawdź szczegóły ostatniego ogłoszenia, zanim udamy się w samo epicentrum jednego z najważniejszych muzycznych i elektronicznych festiwali w naszym kraju.

Up To Date Festival 2022 – final countdown

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od startu 13. edycji Up To Date Festivalu. Zanim zmierzymy się z techniczną ucztą w Białymstoku, organizatorzy festiwalu anonsują ostatnie informacje dotyczące zbliżających się wydarzeń. Przypomnijmy – w tym roku event ponownie odbędzie się we wnętrzach garaży Stadionu Miejskiego. Pamiętacie, jak brzmiał soundsystem na scenie Pozdro Techno w tych właśnie okolicznościach? Jeśli nie było Wam dane tego doświadczyć, macie nasze słowo, że chyba nigdzie indziej w Polsce tak dobrze nie wybrzmiewa scena z muzyką techno.

Czytaj także: Up To Date chce wprowadzić nową kryptowalutę

Podczas tegorocznej odsłony UTDF ponownie będzie można wziąć udział w akcji 50+. To jedyna w swoim rodzaju okazja, by pokolenie, którego młodość przypadła nieco wcześniej, mogło również dotknąć „naszej” kultury muzycznej. Każda osoba mająca powyżej 50 lat może uczestniczyć za darmo w wydarzeniach festiwalowych mających miejsce na Stadionie Miejskim. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Up To Date Festival 2022
Up To Date Festival 2021 / fot. Krzysztof Karpiński

Akcja „Wyślij pocztówkę do swojej babci” skradła nasze serca kilka lat temu. Inicjatywa powraca i w tym roku. Już po raz piąty prosto z festiwalu będzie można pozdrowić babcię, dziadka, mamę czy tatę, wysyłając do nich pocztówkę! Nie oszukujmy się – taki mamy klimat. Wakacje większości z nas polegają na festiwalowych wojażach – najwyższa pora, aby wysłać z nich kartkę z pozdrowieniami do najbliższych.

Po raz pierwszy podczas festiwalu prowadzone będą badania socjologiczne. Razem z grupą ankieterów i wolontariuszy organizatorzy zapraszają do wypełnienia krótkiego kwestionariusza dotyczącego opinii i doświadczeń związanych z festiwalem Up To Date.

Wierzymy w to, że odpowiedzi, jakich udzielą festiwalowicze, przyczynią się do dalszego rozwoju naszego wydarzenia. Badanie jest anonimowe, a jego wypełnienie powinno zająć najwyżej kilka minut. Nad jego przebiegiem czuwają pracownicy Instytutu Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Ankietę można również wypełnić pod tym adresem, bez konieczności wychodzenia z domu.

Up To Date Festival 2022. Gdzie kupić bilety?

Bilety na Up To Date Festival 2022, który odbędzie się w dniach 2-4 września, są dostępne na stronie Biletomat.pl. W obecnej chwili do kupienia jest ostatnia, trzecia już pula biletów. Karnet na wszystkie wydarzenia można nabyć w cenie 249 zł. W sprzedaży dostępne są także wejściówki na poszczególny dni oraz na wydarzenia towarzyszące. Bilety na Centralny Salon Ambientu i koncert zamknięcia są do nabycia w cenie 60 zł. Bilety na jeden dzień na stadion to kwota rzędu 139 zł.

Up To Date Festival 2022 – szczegołówy time-table


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →