Up To Date Festival zamyka tegoroczny line-up

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Up To Date Festival zamyka tegoroczny line-up

Up To Date Festival zamyka tegoroczny line-up. W składzie pojawił się między innymi szalony performer z Anglii i czarodziej queerowych imprez. Sprawdź szczegóły!

Up To Date Festival 2022. Białostocki klasyk

Nie ma takiego drugiego festiwalu w naszym kraju. Up To Date Festival to chyba „najfajniejsza” impreza techno w Polsce. Wspaniałe strategie marketingowe, bliskość odbiorcy, odważny, potrzebny program, omijający szerokim łukiem banalne dźwięki. Warto być na Up To Date Festival 2022 między 2 a 4 września w Białymstoku. Dla muzyki, dla ludzi, dla klimatu. Up To Date jest taki, jaki powinien być każdy festiwal – otwarty na doświadczenia, nowych ludzi i cholernie jakościową muzykę.

Up To Date Festival. Białostocki klasyk
Truncate fot. materiały prasowe

Dave Clarke, Truncate, Lady Machine, Jerome Hill b2b Sunil Sharpe – jednego dnia, na jednej scenie. Czy to nie marzenie każdego fana techno w naszym kraju? Powinno być. Up To Date to nie tylko techno. Otwartość na gatunki zawsze była domeną białostockiego festiwalu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W naszej opinii, podczas gdy większość festiwali reprezentuje w tym roku nieco okrojoną wersję programową, line-up w Białymstoku jest historycznie dobry.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Up To Date Festival 2022. Ostatnie ogłoszenie

Właśnie poznaliśmy ostatnie ogłoszenie nadchodzącej edycji Up To Date Festival. W Białymstoku pojawi się między innymi performer, jakich dzisiaj mało – Ceephax Acid Crew. Brytyjczyk na każdy swój występ zabiera swoje muzyczne studio – co w erze cyfryzacji muzyki jest rzadkością. Otoczony maszynami perkusyjnymi i syntezatorami, każdy utwór wykonuje naprawdę na żywo. Na początku września w stadionowych przestrzeniach usłyszmy również Jima Stantona z Horse Meat Disco. Całość uzupełnia 1998 Ruleta Show z takimi gośćmi, jak asthma, Barto Katt, Had Hades, Kacha Kowalczyk, Kosi, NATH, Rosalie., TONFA i Zdechły Osa.

Ceephax Acid Crew Boiler Room Manchester Live Set

Up To Date Festival 2022. Gdzie kupić bilety?

Bilety na Up To Date Festival 2022, który odbędzie się w dniach 2-4 września, są dostępne na stronie Biletomat.pl. W obecnej chwili do kupienia jest ostatnia, trzecia już pula biletów. Karnet na wszystkie wydarzenia można nabyć w cenie 249 zł. W sprzedaży dostępne są także wejściówki na poszczególny dni oraz na wydarzenia towarzyszące. Bilety na Centralny Salon Ambientu i koncert zamknięcia są do nabycia w cenie 60 zł. Bilety na jeden dzień na stadion to kwota rzędu 139 zł.

———————————————————————————————————————————-

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →