Techno na kryptowaluty? Ale jak to? Up To Date wyjaśnia

fot. materiały promocyjne
News
Up To Date Festival znów zaskakuje i chce wprowadzić rewolucyjną kryptowalutę

Techno Coin – tak nazywa się nowa kryptowaluta funkcjonująca w technologii technochain, którą chcą posługiwać się organizatorzy Up To Date Festival 2022.

Up To Date Festival wchodzi w kryptobiznes

Pomimo mniejszych i większych problemów kariera kryptowalut rozwija się w najlepsze. Teraz swoje trzy grosze do cyfrowych walut dorzuca Up To Date Festival… no, w zasadzie nie trzy grosze, a trzy „Techno Coiny”.

Techno Coin (TC) to nowa kryptowaluta oparta na technologii technochain, której celem jest poprawa sytuacji osób twórczych oraz działających na rynku kultury i sztuki dotkniętych przez coraz to kolejne kryzysy późnego kapitalizmu. Jako organizatorzy Up to Date Festival najlepiej wiemy, z czym zmagają się osoby z bardzo różnych środowisk kreatywnych. Oferujemy remedium i przywracamy wartość muzyce. Najpierw w Białymstoku, a później na całym świecie – w Detroit, Berlinie, na Ibizie – wszędzie tam, gdzie wybrzmiewa muzyka elektroniczna! 

– czytamy w specjalnym oświadczeniu organizatorów festiwalu.

Czy Techno Coin się przyjmie?

Pomysł Up To Date Festival wydaje się dość odważny. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak zareagują na niego artyści i publiczność. Podobno część wykonawców z tegorocznego line-upu zgodziła się przyjąć wynagrodzenie w nowej kryptowalucie. Na razie jest zdecydowanie za wcześnie, aby ferować jakiekolwiek wyroki w tej sprawie, dlatego będziemy z zaciekawieniem śledzić rozwój sytuacji i informować Was na bieżąco w tym temacie. Z całą pewnością organizatorzy UTDF wierzą w sukces akcji i że Techno Coin jest „nośnikiem wartości”, a sam rynek kryptowalut „zbudowany jest na ideach” i „wierze w wolność, niezależność i chęć wspierania innych”.   

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Techno Coin to kontra wobec algorytmizacji kultury, która z każdym dniem traci na wartości Nasza technowaluta pozwala na transparentną wymianę środków pomiędzy szeroko rozumianymi uczestnikami sceny. W tym roku część artystów występujących na Up to Date Festival zgodziła się, by przyjąć wynagrodzenie w walucie Techno Coin. Podczas tegorocznej edycji festiwalu będzie można płacić Techno Coinami m.in. w strefie gastronomicznej, dlatego będzie możliwy zakup waluty w trakcie trwania UTDF. Jego prawdziwa wartość z czasem jednak będzie rosnąć, co warto mieć na uwadze podczas zakupów! Przyszłość naszej kultury jest więc w rękach NAS WSZYSTKICH

– napisano również w oświadczeniu.

Up To Date Festival znów zaskakuje i chce wprowadzić rewolucyjną kryptowalutę
fot. materiały prasowe

UP To Date Festival 2022. Kto zagra?

Tegoroczny program klasycznie pęka od znakomitości. W Białymstoku pojawią się chociażby Dave Clarke, Truncate, Claudio PRC, nthng czy Lady Machine. Fani techno zostaną pobłogosławieni, ale nie tylko oni. Up To Date od lat wyróżnia elektroniczny eklektyzm – na festiwalu usłyszymy postaci z różnych bajek, reprezentujących takie gatunki, jak ambient, electro czy breakbeat. Skompletowany skład zaprezentuje swoje występy na takich scenach, jak Beats., Centralny Salon Ambientu, Czwarta Scena Czwórki, Pozdro Techno, Secret Stage oraz Afterparty w klubie FOMO

Up To Date Festival 2022. Gdzie kupić bilety?

Bilety na Up To Date Festival 2022, który odbędzie się w dniach 2-4 września, są dostępne na stronie Biletomat.pl. W obecnej chwili do kupienia jest ostatnia, trzecia już pula biletów. Karnet na wszystkie wydarzenia można nabyć w cenie 249 zł. W sprzedaży dostępne są także wejściówki na poszczególne dni oraz na wydarzenia towarzyszące. Bilety na Centralny Salon Ambientu i koncert zamknięcia są do nabycia w cenie 60 zł. Bilety na jeden dzień na stadion to kwota rzędu 139 zł.

———————————————————————————————————————————-

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →