Tauron Nowa Muzyka 2022 ogłasza kolejne gwiazdy

Fot. Materiały organizatora
Eventpromo
Tauron Nowa Muzyka 2022

Dzień Dziecka co prawda za nami, ale organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka postanowił zrobić nam wszystkim spóźniony prezent i ogłosili kolejnych wykonawców, którzy pojawią się w lipcu w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka 2022 – poznajmy nowych artystów!

Program 17. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka wzbogacił się o trzy projekty muzyczne. Są to kolejno: The Cinematic Orchestra, Skream oraz Tymek/Urbański.

Tauron Nowa Muzyka 2022 ogłasza kolejne gwiazdy The Cinematic Orchestra Skream Tymek/Urbański
Fot. Materiały organizatora

Pierwszy z nich to jedna z najbardziej szanowanych i wpływowych brytyjskich formacji ostatnich 20 lat, która w 2019 roku powróciła po 12 latach przerwy w działalności fantastycznym albumem To Believe. Muzyka TCS to unikatowe połączenie jazzu, muzyki filmowej i elektroniki, które uwodzą kolejne pokolenia słuchaczy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Cinematic Orchestra kreuje niezwykły klimat podczas koncertów na żywo i podobnego występu możemy spodziewać się podczas 17. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice

– czytamy w informacji prasowej.

The Cinematic Orchestra ‎– To Believe

Do Katowic zawita również jeden z pionierów dubstepu – Skream. Ten urodzony w Londynie DJ to mistrz łączenia stylów i konwencji, który z elegancją i wyczuciem potrafi przeskakiwać między techno, kose czy disco.

Skream pozostaje jednym z najbardziej szanowanych didżejów muzyki elektronicznej. Jego potężny set będzie gwoździem programu

– obiecują organizatorzy festiwalu.

Skream – Boiler Room London 

Dzisiejsze ogłoszenie zamyka duet Tymek/Urbański, czyli reprezentanci naszego kraju. To właśnie oni odpowiadają za hit Język ciała, który nucą dzisiaj wszyscy. Ich współpraca zaowocowała też wydaniem płyty Odrodzenie.

Oprócz utworów z nowego albumu na festiwalu usłyszymy też największe przeboje Tymka, którymi swego czasu przebił na Spotify pozycję Taco Hemingway’a. Jednego z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia nie mogło zabraknąć na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice

– możemy przeczytać w informacji prasowej.

Tymek – Język Ciała

Kolejne ogłoszenie już niedługo

Jak się okazuje, to nie ostatnie ogłoszenie związane z line-upem Tauron Nowa Muzyka 2022. Organizatorzy zapowiedzieli, że niedługo ogłoszą kolejnych twórców.

Tauron Nowa Muzyka 2022 – bilety

W sprzedaży pozostają karnety trzydniowe, obejmujące koncert otwarcia, karnety dwudniowe i bilety jednodniowe – możecie nabyć je na stronie Biletomat.pl. Jeden z najważniejszych festiwali z muzyką elektroniczną odbędzie się między 21 a 24 lipca w Katowicach.

Bilety na TNMK 2022

Biletomat.pl
od 69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →